Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4,3-as vastagságú pénisz már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4,3-as vastagságú pénisz már van akinek inkább túl nagy?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és ilyen vastagságú merev állapotban, van olyan nő akinek ez már inkább gondot okozna, mint élvezetet?

2018. febr. 6. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléggé izgatott és nedves a lány, semmi gond nem lehet egyik mérettel sem. A fájdalom leginkább az előjáték és a síkosítás hiánya miatt szokott jelentkezni.
2018. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
En sose unatkoztam meg ennyire, hogy meregessem a farkam, ha unatkozom akkor inkabb verem, de nem meregetem. A hosszmeres meg viccesebb nekem, mert az se mindegy honnan mered.
2018. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon jó. Te vagy az ezredik #vastageamonyom kérdező. Milyen ajándékot szeretnél?
2018. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem de a 4,36 , na az már vastag.
2018. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!