Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok kielégülni?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt még hüvelyi orgazmusom. A barátom szex után ha végez nem gondol arra, hogy esetleg nekem is be kéne fejezni a dolgot. Egyrészt nem tudom ezt hogy közöljem finoman. Másrészt ilyenkor egész nap a szexen jár az eszem, nagyon kielégületlennek érzem magam és ez már 2 hónapja így van. Emiatt az önkielégítést sem élvezem és nem is kívánom. Az ujjam ilyenkor már nem elég nyilván érthető okokból.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

19/L



2018. febr. 6. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció a barátoddal?

Partnercsere?

2018. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
baromi önzö barátod van ha nemis érdekli neked jó e,nemis kérdezi.és még te érzed magad szarul,hogy közöld? ez vicc.én otthagynék ilyen pasit.ez nem kapcsolat már bocs,és nem szeret,nemis törödik veled csak ő belédürit és vége.kb erre használ.gusztustalan és nem ffi az ilyen.
2018. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Vibrátorral?
2018. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Szex közben mindig kérdezi, hogy közel vagyok-e az orgazmushoz, hogy jó nekem amit csinál és mindig kellően felizgat. Viszont mikor végez akkor kezdődik a probléma :/
2018. febr. 6. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
gyorstüzelő,selejt.
2018. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Ket honap?

Cica.... te szetrakod a labad neki rendszeresen. Elejen felszopod, a vegen a szadba elvez s te meg szegyenlos vagy megmondani neki, hogy gyere nyaljal mar ki rendesen? Hm?


Na jo, egy tanacs. Csak hogy meg mutasd neki, hogy hogy nezel ki igazan felizgatva es a vegen orgazmus kozben csinald igy legkozelebb: az elejen szopoe egy kicsit, hogy kedve legyen. Aztan kered hogy most nyaljon nagyok erzekien. Nem 69! Aztan ha mar bemelegedtel jelezd hogy most intenzivebben, gyorsabban, az ujjaval IS (!), s egeszen orgazmusig. S a vegen mondjad neki: ilyen ha igazan elvezem. Ertem?

2018. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt írod nem volt még hüvelyi orgazmusod. Nem feltétlen a hapsi az oka. Lehet beszélned kéne szakemberrel is, mert a nőknek szokott ilyen problémája lenni.
2018. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 exelant ***** válasza:
Nekem is ez a gondom a párommal. 15 éve vagyunk házasok, orgazmusom csak nagy néha, akkor is véletlenszerűen, főleg ha én irányítottam (nem a férjemet, hanem a magam izgatását), úgy volt. Kb 12 éve nekem soha nem volt vele orgazmusom a szeretkezések alatt már. Hamarabb megvagyunk mindig ugyanis az ő elélvezésével, mint ahogy én kellően fel tudjak izgulni már ahhoz, hogy én is el legyek juttatva a csúcsra, s ha az ő kielégülése megvan, meg sem kérdezi, nekem jó volt e , kielégültem e. De ilyen kérdések közben sem hangzanak el sohasem. Ha mondom neki, hogy egyszer kezdjük már azzal, hogy nekem legyen jó minden, s aztán ő is ki lesz elégítve, akkor az a válasza, hogy ő ezt nem tudja, nem ért hozzá, gőze nincs mit hogyan kell csinálni, de meg sem kér, hogy legalább mondjam vagy mutassam. Bánt a dolog nagyon. Lehetne önkielégítést csinálnom , de azt ha csinálja is az ember, nem ugyanaz , mintha egy férfival van együtt, s a férfi elégít ki engem. Emiatt már oly régóta nem is kívánom a férjemmel való együttléteket, nincs türelmem hozzá, nem is tudom átadni már magam az egésznek, ha el is kezdjük néha, mert tudom, hogy nekem úgy sem lesz jó az egész. Ő meg nem érti mi a bajom, miért nem jó ez így nekem ahogy van, mert ez így neki tökéletes. NEKI az , de Nekem nem. Hüvelyben én is talán egyszer ha elélveztem, nekem is hasonló a gondom , mint neked, emiatt nekem is más körítés kellene egy férfi részéről, mint pusztán egy aktus, nem tudom a párodat rá lehet e venni, hogy kézzel vagy szájjal kényeztessen , de ne a hüvelyednél, hanem kicsit fentebb...nem merek már több csúnya szót írni, mert a végén még nem fogadja el az oldal a válaszomat, hiába nem direkt beszélek trágárul....csak ez is ilyen téma... ahol kell némi trágárság... de tegnap jelezte az oldal, hogy túl sok volt a trágár szavam, s emiatt most már minden előző és következő hozzászólásomat ellenőrizni fogják... ott pedig nem tudom mi volt a csúnya szó... Olykor értetlenkedem az ilyen oldalakon...
2018. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó, mikor váltok?
2018. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak mondd neki. Ha szeret megért és megpróbál mindent legközelebb. Ha nem ezt teszi önző
2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!