Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a félénk férfiak a legjobb szeretők?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mesélte,hogy a mostani párja is önbizalomhiányos volt,mikor megismerte,de kb az összes exbarátját kenterbe veri.

Szerintetek igaza van?

29/f



2018. febr. 7. 09:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
29/n
2018. febr. 7. 09:57
 2/17 anonim ***** válasza:
Rám is mondták már hogy félénk vagyok (nem tudom miért) szerintem nem vagyok. Nem mondanám magam jobbnak az átlagnál. 20f
2018. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
De ezt a félénk kifejezést se értem miért mondják a lányok. Arra nem gondoltatok hogy aki nem kezdeményez stb. az azért nem kezdeményez mert már sok csalódás érte. De attól még nem félénk csak nem akar újra csalódni.
2018. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Igaz, a magam nevében vallva.
2018. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz, magamból kiindulva.
2018. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Remélem igaz, mert eddig nem volt barátnőm és pont a félénkségem az egyik oka de igaz több is van.
2018. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha a félénk alatt azt érted, hogy nem harsány, akkor valószínűleg igaz, mert kevésbbé önzők.


40/F

2018. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenkire igaz, de van benne valami.

Ismertem egy fiút, aki csendes volt, visszahúzódó és félénk.

Nagyot tudott volna alakítani az ágyban...

2018. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egyszerre vagyok mind a két típus. Tudok visszahúzódó és félénk is lenni, meg rámenős, pörgős és kicsit harsány is. Egyiket sem játszom meg, mikor mi jön ki belőlem és az ágyban is így van. Tudom imádni azt is, hogy 5 perc alatt elmegyek és nem igazán érdekel, hogy a másiknak milyen volt. Bár szerintem az lenne a normális, hogy van olyan amikor az ember csak magára figyel és van, hogy csak a másikra, így néha mindenki megkapja amire vágyik. Máskülönben valaki részéről önző lesz a dolog. Azért pont ez a fórum mutatja gyakran, hogy a lányok is kb úgy állnak, hozzá hogy nekik legyen jó, mert hanem a másik egy szar, de persze a nagy számok törvénye alapján ki lehet következtetni, hogy egy részük biztos semmit sem tud nyújtani a másik félnek.
2018. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben félénk...

De szerintem nem ezen múlik. Sőt, nem függnek össze a különböző tulajdonságok.

A félénk, visszahúzódó az nem jobb mint a többi, nem is rosszabb.

Mondjuk nekem a nagyszájú, vagányabb csajokkal volt eddig csak nagyon jó.

Mert nyitottabbak és nem fogják vissza magukat.

De a visszafogottak közül is volt, akivel jó volt. Még ha nem is fenomenális.

Szóval nem ezen múlik.

2018. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!