Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz ez a legenda lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz ez a legenda lányok?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem szerelemről beszélek, hanem egy buli utáni szexről. Ha bejön a fickó mivel gondolom bányarémmel nem mentek huncutkodni, és ha meglássátok a kis kukiját, akkor felöltöztök és elhúztok a fenébe? A farkam 10.2 centiméter hosszú és nemtudom pontosan lemérni de kb 2.8 centi a vastagság. Korom pedig 18 és amúgy vékony vagyok 51 kg és 171 cm. Ennek ellenére nem vagyok ronda és bejövök a lányoknak szeretnek velem dumálni, igaz még nem szexeltem, se barátnőm nem volt.

2018. febr. 7. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Valamit kezdj azzal a kukival, mert elég kicsi és vékony is. Gipsz, barkácskészlet stb. ötletesen old meg a dolgot minél előbb.
2018. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már több alkalmam is lett volna buliban szexelni, de épp ez miatt nem mertem, mert nagyon ciki lenne nekem ha a csaj ezt megtenné velem :(
2018. febr. 7. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kispénészű pasit sose hagytam ott

Inkább fordítva volt.

Meg láttam Úr Isten ez nem fog menni nem fog beférni és ott hagytam

10 centitől lehet èlvezni

24N

2018. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ja, jobban megijedek egy túl nagy f sztól, mint egy kicsitől :D
2018. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Béla. A Király. ***** válasza:
93%
Hidd el, nagy fasztól jobban megilyednek. True story.
2018. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én vagyok az élő példa rá, hogy a nagy faroktól jobban félnek a lányok, mint a kicsitől! Sok lánynak csak a szája nagy, hogy így kell a 20-as farok meg úgy azt, mikor ott van , akkor meg dugni nem lehet őket vele, mondjuk az enyém vastag is nem csak nagy és ez így túl veszélyes a nők 80%-nak! Azt nem mondom, hogy nem szeretik fogdosni, verni vagy szopni, de mély torkozni még nem igen sikerült senkinek se. Persze voltam olyan csajjal, aki megveszett érte és nyelte a pinája, mint kacsa a nokedlit :) A tiéd kicsi igen, de majd lesz valaki, akinek elég lesz ebbe gondolj bele és talán nem buliba való szerszám, mert ott koppanhatsz viszont egy kapcsolatban, ha szeretni fog valaki, akkor nem fogja zavarni a dolog, szóval neked nem a bulikban kell szúrni nőket, mert azok a lányok hamar adják veszik az infót és hamar elterjed, hogy milyen kicsi a farkad és kifognak cikizni és emiatt nem jön, majd össze veled a leendő barátnőd, akinek simán megfelelt volna a farkad, de így nem fog, ha kicikiznek a bulis lányok...
2018. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem menekültem el a 23 centistől, az tuti!
2018. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a méjtorkozásnál nem fulladoznak benne :)
2018. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Jajj ilyen nalunk pont forditva tortent:) A fonokunk mindig viccelodott, hogy neki milyen kicsi fa*sza van. Majd lefekudtem vele, tenyleg kicsi volt:D utana kerdeztek a csajok hogy mi volt, mekkora neki, en pedig azt hazudtam hogy jo nagy. Utana maskor ha felhozta, hogy neki milyen kicsi, a csajok csak osszeneztek es rohogtek rajta:D
2018. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne az itteni szűz hülyéket kérdezd már erről, hogy elég nagy-e:)

Fektess már le végre egy csajt akinek bejössz, és meglátod, nem lesz gond.

2018. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!