Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora lehet a fiú pénisze,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora lehet a fiú pénisze, ha boxeren keresztül nem látszódott semmilyen dudor?

Figyelt kérdés
Valószínűleg merevedésé volt, mert olyan helyzetben voltunk, és korábban mondta, hogy könnyen feláll neki. Most akkor nagyon kicsi, és ha igen akkor milyen lesz vele a szex? Volt már kis pénziszerű az fiúval dolgom, de neki is látszódott azért valami. Mit tegyek? Egyébként jól megvagyunk.

2018. febr. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nyugodtan győződj meg róla mondjuk tapintással. nem lesz ellenére.
2018. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az a kis péniszű milyen paraméterekkel rendelkezett? Priviben is írhatod. De érdekel.
2018. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az elsővel.

De ez azért fura. Páromnak sem túl nagy, cca 12-13cm, de teljesen egyértelmű boxerben is minden.

2018. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nagyon kidudorodik a farmeron keresztül is mert nagy van nekem barátnőm nővére folyto azt lesi és megjegyzéseket tesz kicsinyelni probálja az enyémet mert at ő barátjának nem látszik semmi se xdddddddd
2018. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy feszes boxere van

Az le tudja nyomni a dolgokat nincs akkora hely a pénisznek ácsorogni mint a laza rövidnadrágos boxerban

24n

2018. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez de cuki :D Told le az alsóját vagy nyúlj be és kiderül :D
2018. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett:D
2018. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert te azt feltételezed, hogy erekciója volt, de nem is nyúltál oda "véletlenül" sem, attól még nem biztos, hogy az volt. Valóban boxertől is függ. Nekem pl. nem tud felállni rendesen, ha nadrágban vagyok, így nem is engedi, hogy annyira látványos legyen. Ha nekem feláll, akkor már baj van, ha ruhában vagyok. Mert akkor azért történhetett, mert bő alsó van rajtam és ülés közben úgy helyezkedhetett el, hogy volt neki szabad tere. Viszont ha már így áll, akkor bajban vagyok, mert két lábra nem fogok tudni állni, mert eltörném. Szabadság kell neki, hogy rendesen felálljon, de onnantól meg már nem tudsz mit kezdeni vele.
2018. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!