Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes szűz lányok miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes szűz lányok miért csak játszadoznak a pasikkal?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 26 éves barátnőm és még mindig szűz, pedig eljár bulizni, már bejárta a fél világot az egyetemi évei alatt, idén fog diplomázni. Több fiú barátja van, sok embert ismer, sokkal randizik, de nem feküdt le soha senkivel, sőt asszem egyszer azt is mondta, egy pasi se kérdezte meg ezt tőle célirányosan.

Szerintem kicsit idős már ehhez, mondtam neki elmegy az élet az orra előtt. Én meg nem hiszem el, hogy semelyik fiú iránt sem érzett soha szexuális vonzalmat. Én gondolom rosszul?



2018. febr. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ezt hívják úgy hogy szűz Qrva
2018. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy micsoda? Ő a sarkon szokott állni, nem? Ezt biztosan ide akartad írni?
2018. febr. 9. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom, nem vágyik a szexre annyira. Anélkül is lehet boldog életet élni valamennyire.

Hát, első válaszoló, nem igazán az volt a kérdés, amire válaszoltál.

2018. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Attól hogy neked azt mondta, még nem jelenti azt hogy az is, nőből van tudod náluk az igen az nem, a nem pedig igen.
2018. febr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem játszadozás. Én is szűz vagyok még huszonévesen, de én ezt egyáltalán nem bánom és egyáltalán nem érzem azt, hogy elment volna az élet az orrom előtt....ahogyan szerintem az említett lánynak sem, hiszen még fiatal, egyetemre jár, lesz egy diplomája, utazik, bulizik, vannak barátai....szerintem ez is élet. Nekem is tetszett már több pasi is, volt aki nagyon bejött és nagyon vonzónak találtam, de a kapcsolat valamiért egyikükkel sem működött...volt akivel abszolút nem passzolt egymáshoz a személyiségünk vagy nagyon másak voltak az elképzeléseink, terveink vagy mikor valóban megismertem, akkor kiderült, hogy mégsem azokat a belső tulajdonságokat hozza, amikre számítottam és nagyon sok olyanba is belefutottam, aki csak dugni akart....Ha csupán annyi lenne a célom, hogy elveszítsem a szüzességemet, akkor azt már rég megtehettem volna, lett volna rá jelentkező. Ugyanakkor én kapcsolatot szeretnék és nem szexet. Nálam az nem játszik, hogy összejárunk szexelni vagy csak úgy szimplán összefekszek valakivel egy buliban, nekem az kell, hogy legyen egy párom, akivel ki tudunk építeni egy jól működő kapcsolatot és szeretjük egymást, megbízunk egymásban, számíthatunk egymásra, tudunk beszélgetni stb. és, ha minden oké, akkor majd a szex is el fog jönni. Lehetséges, hogy ő is hasonlóan gondolkozik és nem egy leküzdendő akadályként/problémaként tekint a szüzességére és egy komoly kapcsolatot keres és még nem találta meg a megfelelő partnert vagy akár az is lehet, hogy ő egyáltalán nem vágyik se kapcsolatra, se szexre, számtalan oka lehet.
2018. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!