Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ha nincs baratnotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha nincs baratnotok, akkor mennyit szexeltek kb.1 honapban? Es kivel (pl osztalytarsal)?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs nő, akkor napi 2-3-szor a kezemmel, felváltva hol a jobb hol a bal :)
2018. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%

Én minden nap szoktam, a szomszéd asszonnyal.

Elvált, van vagy 40 éves, én 22 vagyok :)

2018. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Hát az eléggé változó, nekem kb 0.3 volt.

Osztálytársal még nem voltam

2018. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kézzel,ha van pénz,akkor prosti.
2018. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most nics barátnő, és úgy max 4 nap amikor van sex de akkor persze több menetet szoktuk ilyen napokon /F
2018. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Havi 2-3x, volt osztálytársakkal, milfikkel. Most 3-al felváltva.
2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnőm akkor senkivel! Ahogy mostanában is.
2018. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagyok lusta. Ha az vagyok akkor havi 4-szer prosti, ha kevésbé akkor lemegyek hétvégénként és felszedek valami lotyót ingyen, meg néha néha hétközben is leesik valami.
2018. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mondjuk nekem heti 2x, van egy osztálytársnőm akivel elég jóban vagyunk, ő sincs kapcsolatban meg én se, és egyszer kicsit ittasan beszélgettünk hogy mindkettőnknek kéne és le is feküdtünk. Megbeszéltük hogy ez nem szerelem, csak barátok vagyunk, de szórakozásnak jó. azóta volt egy időszak amikor neki volt barátja, akkor ezt szüneteltettük, de aztán szakítottak, aztán folyt. köv. midketten elég elfoglaltak vagyunk, ugyhogy egyik nap amikor ráérünk az a szerda, meg hétvégén még össze szoktunk hozni egyet
2018. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!