Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ahhoz, hogy valaki kiélje magát szexuálisan?

Figyelt kérdés

20 éves koromtól kezdve komoly párkapcsolatban éltem. Most 24 évesen azonban újra szingli lettem, mivel úgy érzem nem éltem ki magam és mardosott belülről a dolog. Ő volt az első barátnőm.

Azonban felmerült bennem, hogy általában az emberek ilyen 20 évesen élik ki magukat, én meg 24 éves fejjel mit akarok már. Ebben a korban még lehet a kalandokba menekülni?


24/F


2018. febr. 10. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! Van aki a Te korodra megállapodik, van aki még 40 évesen is halmozza az élvezeteket!
2018. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó. Minden ember más. Van olyan aki hiába állapodik meg lesz családja orrba-szájba csalja az asszonyt vagy az urát.

18 évesen kezdtem a szexet de nem úgy ahogy kellett volna

2 év kihagyásom volt

Aztán 1,5 évem volt

21,5 évesen megismertem a Páromat.

Nem vágyok már másra.

Már van egy 13 hónapos kislányunk is

24N

2018. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá szabály, nincs korhoz vagy időhöz kötve!

Nem csak a Te korodban, hanem annál évtizedekkel késöbb is lehet kalandozni ha találsz hozzá partnert és persze ha eléggé potens vagy!

2018. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy egész élet!

És még az is kevés,ha azt nézzük,hogy egyszer élünk!

2018. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személyiségfüggő. Persze ismertem olyat, aki elvette az első nőt, akivel 18 éves korában összeismerkedett, aztán 40 évesen, 2 gyerekkel félrelépett, mert hogy kiváncsi volt mással milyen.

De ismertem olyat is, aki azzal dicsekedett 43 évesen, hogy több száz nővel volt már, és még mindig ugyanazt az életmódot folytatta. Ő nem fog soha megváltozni, ha meg is nősül, csalni fogja a háta mögött a feleségét, az tuti.

De amit leírsz, az normális. Még nőknél is van ilyen. Amikor én 23 évesen szakítottam a vőlegényemmel, akkor utána nem akartam állandó kapcsolatot, volt pár alkalmi, de aztán elegem lett abból is, megcsömörlöttem az egésztől, 4 évig nem volt senkim.

Most csak élvezd a szabadságot, aztán ha majd készen állsz egy újabb kapcsolatra, megállapodhatsz. 24 évesen még bőven van időd.

2018. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapság divat lett, hogy mindenkinek "kötelező" kiélni magát, és aki mégsem fekszik le fűvel fával, arra már ferde szemmel néznek. Ha neked erre van igényed, senki nem fogja tudni meddig fog tartani, úgyis érzed majd ha vége. Talán nem is az időtől függ hanem a "kalandok" mennyiségétől.

Egyébkéntt érdekelne hogy az összevissza szexelésen kívül mit értesz még a kiélés alatt, amit egy komoly kapcsolatban nem lehet megtenni.

2018. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!