Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valaki milyen szerepet szeret a szexben? Én egyre inkább azt veszem észre magamom, hogy nagyon izgat az alárendeltség, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok, egy éve élek szexuális életet a párommal, és mostanában azt tapasztalom, hogy nagyon izgat ha húzza a hajam, erősebben belémharap, lefogja a kezem, vagy a nyakamra teszi a kezét mintha fojtogatna. A kikötözést még nem próbáltuk, de az is mozgatja egy ideje a fantáziám. És azon gondolkodtam, hogy ez vajon mitől alakul ki? A hétköznapi életben elég csendes vagyok, bár ha olyan a társaság akikkel fel tudok oldódni akkor nagyon központi személyeiség vagyok. Elég sok atrocitás ért korábban ami miatt leépült az önbizalmam, így azt nehéz volt visszaépíteni magamban, így kívülről olyannak tűnök mint aki nagyon flegma és beképzelt holott nem vagyok ilyen. Azt hiszem ha nem érnek olyan tapasztalások amik miatt később sok mentális problémám is volt, akkor egy kifejezetten domináns személyiség lennék. A szexben pedig tényleg ez a fajta kiszolgáltatottság és vadulás az ami nagyon beindít, bár néha szeretek én irányítani.



2018. febr. 12. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán perverzió. Engem nem ért semmi ilyen mégis izgat,ha kicsit alárendelt helyzetbe kerülök.
2018. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 miniviki ***** válasza:
Ez nem rossz,lehet nálad is úgy jött,hogy piszkálta a fantáziád az ilyesmi,kipróbáltad ès meg tetszett:)
2018. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kb. ugyan olyan vagyok mint te személyiségre, csak én már kiskoromban észre vettem, hogy szeretem, ha "ledominálnak". Oké, kiskoromban még nem fogtam fel, hogy mazochista szubmisszív vagyok, de na.:)

Mindig szerettem, ha valaki rámüvöltött, vagy játékban "elkaptak", akár meg is kötöztek. :)

Bármitől kialakulhat, ebben az esetben, lehet, hogy ezzel kompenzálod, a hálószobán kívüli életed..:)

Ezt csak te tudhatod!:)

2018. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a nők nagy része az alárendeltséget részesíti előnyben, genetikailag van ez így, a gyengébb nő, erősebb férfi. nem vagy emiatt freak.

"az élet kicseszett velem" szövegnek semmi köze ehhez

2018. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!