Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Menstruáció alatt ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Menstruáció alatt ki szoktátok elégíteni magatokat? Mennyire ajánlatos ilyenkor? N

Figyelt kérdés
Ma van a menstruációm 3.napja, már nincs erős vérzés, meg a hasam se fáj.Viszont nagyon rámjött a szexhiány. Barátommal múlt hét hétfőn voltunk együtt utoljára. Gondoltam kielégítem magam, de nem tudom mennyire ajánlatos ebben az időszakban. Nem akarom hogy gond legyen. Ti szoktátok csinálni?
2018. febr. 13. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam. Én olyankor (is) nagyon kívánom
2018. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős:)) Én kiszoktam, sokkal jobban kívánom egyébként mikor megvan. Semmi gond nem lesz. Még szexelni is lehet óvszerrel menstruáció alatt, csak az ugye már más kérdés, hogy ki mennyire "undorodik" tőle olyankor.
2018. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A hüvelyed vérzik nem a kezed meg nem a szád.

Alap hogy menzikir is leszopom vagy kiverem amolyan szopó hèt van


De ha szexelni akarunk akkor lehet kapni Dm-ben zsinornélküli Soft tampont ez a méhszájra fekszik rá. Se téged se a párodat nem zavarja.

Soft tampon +óvszer és mehet a menet.

A menstruálció nálam nem kifogás a szexre sőt első 3 napban olyan kívánós vagyok h megvagyok húzatva 😂😂

24N

2018. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah bicsi félre olvastam.

Igen

Magamat is ki elégítem de csak csiklósimi

24N

2018. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Húú köszi a tippeket! Nagyon jókat írtatok!:)

Igen volt hogy ilyenkor kielégitettem őt orálisan,attól mert nem volt szex. Ez a soft tamponos dolog tetszik. Viszont ezen a héten nem tudunk egyébként sem találkozni mert dolgozik 12 órában mellette meg vizsgázik is.

Mentek a zöldek!

2018. febr. 13. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként írom, hogy óvszer nélkül hatoltam be a menstruáló punciba. Isteni a szex, mert jobban csúszik.
2018. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,többször is.
2018. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam. Csiklosimi.
2018. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. febr. 13. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezeken a napokon, amikor már gyengébb a vérzés, vagy alig van, tobbnyire sexelunk is. Olyankor nagyon kívános a barátnom. Es rettentoen is élvezi a dolgot.

De van, hogy csak kolcsonos kényeztetés van. Még akár én is kényeztetem a csikloját, mellét, stb. De tobbnyire mindig a szexnél kotunk ki :D

Lényeg, hogy simán lehet.

27F

2018. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!