Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltakat is kényeztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltakat is kényeztetik a férfiak orálisan?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy a fizetős puncija jó illatú, mèg nem azt jelenti, hogy ki is nyalnám. Előttem meg három puhos roma nyomta...Gondolkodjatok! A tisztaság nem jelenti azt, hogy nincs némi betegsège. Különben, egy jó partnerrel kièlheted a vágyaidat.
2018. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Olyan jó lenne ha a prostis témákhoz tényleg csak olyanok írnának válaszokat akiknek tapasztalatuk is van

Unalmas hogy akik a közhelyeket pufogtatják hogy mind nemibajos még prostit se látott de mindent tud

2018. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12.Akkor èljenek a prostik! De azt tudni kell, hogy azok sem dicsekszenek, akik valamit összeszedtek tőlük...
2018. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak akinek 0 tapasztalata van velük félreviszik a kérdezőt

Itt olvastam több olyat aki írta kapott el nyavaját (ilyenkor lennék kíváncsi kihez mentek milyen kaliberhez)

Sőt én is leírtam a magamét pár éve de ez a saját hülyeségem is volt de szerencsére pár napon belül elmúlt


De nyalástól semmi bajom sem lett sose, natúr franciától se. Nem győzöm hangsúlyozni hogy prosti és prosti se egyforma itt is van szakadt ócska réteg is meg van magasabb kaliber


Csak állandóan azok szajkózzák a mantrát akik sose voltak náluk de nagyon tudnak mindent


Nyilván más az aki a saját negatív élményét ossza meg

2018. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A lakásos qrvák (ha már akkor legyünk szakszerűek) mindegyike megköveteli az óvszert.

Szal nemi betegséget inkább disco-s egy éjszakásoktól és utcai harcosoktól fogsz kapni.


(Az a legolcsóbb 5E-s kategória.) Remélem érthető.

2018. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!