Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha mellemelő fehérneműt kapnátok Valentin napra a pasitoktól?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szép nagy mellei vannak de sajnos eléggé lógnak. Azon gondolkodom, hogy Valentin napra meglepném egy mellemelős szexi fehérnemű készlettel. De nem tudom, hogy örülne-e neki, vagy esetleg kiakadna rajta. Ez szerintetek nem olyan taplóság, mint pl. kövér embernek kondibérletet venni? Vagy ez azért más?


Lányok, ti mit szólnátok hasonló esetben egy ilyen ajándéknak a pasitoktól? Örülnétek neki vagy taplóságnak éreznétek?


Ilyesmire gondoltam pl:

[link]



2018. febr. 14. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem örülne neki és kellemetlenül érezné magát. Ha a gyengeségedre kapsz valamit, akkor annak általában senki sem örül. Inkább kérdezd meg tőle először és úgy vedd meg neki, igaz így oda a meglepetés, de legalább nem lesz belőle kényszer mosoly, ha netán tényleg nem tetszene neki.
2018. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlem a párom már kapott ilyent igaz nem azért, hogy nagyon lógna a melle inkább mert szexi és mélyen kivágptt felsőnél is kellően megemeli a mellet és nem látszik.
2018. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is log a mellem es en tuti nem orulnek neki.
2018. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egyszerűen nem tetszik,nem is viselném. Egy csokor virág többet ér, nem kell mindenbe belevinni a szexet.
2018. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én örülnèk neki, imádom a szexi fehérneműket , bár nekem egyáltalán nem lóg 23 éves vagyok kb tökéletes mellekkel

172 cm magas 50 kg 75B mellek kerek és feszes de ennek ellenére szeretem a push up melltartokat. De szerintem menj be az intimmissimibe vegyél ajándék kártyát , vagy olyan melltartót ami csak picit emeli meg. Lehet kérni ott díszdobozos be csomagolást is.

2018. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Lehet azért nem hord push uppot mert nem szereti és neki kényelmetlen ! Van akik jobban szeretik a kenyelmességet

2018. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy butaság lenne ilyet venni neki. Inkább örülj neki, hogy a barátnődnek nagy mellei vannak, ez keveseknek adatik meg!
2018. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan taplóság, mint a kondibérlet.
2018. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!