Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor szerettek a legjobban szexelni reggel vagy este, és miért? F

Figyelt kérdés
Bnőmmel este szoktunk de már unom h mindig álmos és kb félig már alszik. Reggel mindig sietni kell dolgozni. Amikor hazajövünk akk azt mondja nincs kedve majd este. 25 évesek vagyunk.
2018. febr. 14. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Este.

Mert akkor talán alszik a kicsi

24N

2018. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mondhatnám,hogy bármikor. Amikor megkívánom a barátomat. Persze este annyi,hogy akkor biztosan nem uavar meg senki.

Sokan nem szeretik a reggeli szexet,mert hát van akinek kellemetlen olyankor a szájszaga,van aki semmit nem képes csinálni kávé nélkül,meg hát igen,menni kell dolgozni például.

Szerintem itt más probléma lesz,ha mindig csak a "kifogás" van. :/

2018. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2- zavar
2018. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De este akarja csak annyira álmos h majdnem elalszik szex közben.

Orgazmus után kb fél perc és már alszik is

2018. febr. 14. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármikor napszaktól függetlenül
2018. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs napszakhoz kötve, bármikor megkívánom. De komolyan, sose mondtam még nemet szexre olyannak, akit kívánok :D Félálomban is simán szexelünk, max bealszunk közben, de kit érdekel, reggel folytatjuk.

21L

2018. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Este,utána jól esik aludni és nem látja a testem jobb esetben
2018. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat, van olyan, hogy este-reggel, de ez az ido miatt hetvegen inkabb. Ha sokat dolgozik, akkor meg lehet erteni ot is. Nem tehet rola, hogy faradt. Esetleg fogjatok neki egy kicsit hamarabb
2018. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Este. Reggel még túl kómás vagyok ahhoz, hogy igazán élvezzem.

(Persze attól még szoktam><)

19/l 20/f

2018. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden napszakban jó ;)

De jobban szeretem reggel, mert olyankor a párom a reggeli merevedését kihasználva becserkész, amikor még kise nyitottam a szemem... :) Bár este is jó.

22L, 31F

2018. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!