Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket mi izgatna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mi izgatna egy testesebb nőben?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszokat hogy “semmi” légyszi mellőzzétek!

2018. febr. 15. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Mit jelent a testesebb? Van, hogy nők és férfiak egyaránt rámondják valakire, hogy kövér és számomra egyáltalán nem az. De ritkán van fordítva is. Míg nem tudom, hogy nagyjából miről van szó, addig nem tudnék konkrétan válaszolni erre
2018. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy mindenre kiterjedő jó masszázsra befizetnék nála :D
2018. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy van rajta mit fogni, mivel a mellei is nagyobbak. Plusz általában a teltebb nők kedvesebbek, szelídebbek, természetesebbek. Ritka köztük a rideg beképzelt liba. :)
2018. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
[link] Testes alatt ilyesmit kell érteni? Vagy ennél jóval durvább? Mert az már kövér szerintem és nem testes
2018. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bőre rendben van, akkor engem kifejezetten izgat egy kövérebb nő... Nem tudom megfogalmazni, hogy miért.

Az biztos, hogy a nagy seggek szexuálisan nekem eléggé bejönnek, de általában nem csak szexuálisan találom vonzónak, szépnek az ilyen nőket.

Pedig én szálkás, izmos srác vagyok.

2018. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Legeljebb az ízlésesen testesebb nő izgatna. Jó nagy, hájas, de kerek popsi, puha bőr, hogy van mit markolni rajta. Nagy test, nagy élvezet. :) De alapvetően a karcsúbb, állagos, nőies nők vonzanak.
2018. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az utolsóval. Nekem minden vonás izgató lehet egy kövér nőben. Az arca, a szeme, a melle, a feneke, a hasa, csípője, de még akár a tokája is. Nálam nincs felső súlyhatár, nyilván - elvben - létezik olyan nő, aki nekem is túl Jabba, de nem szokott ilyen előfordulni. Szóval csak bátran, duci csajok!

26/F

2018. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te ilyen vagy ?

Testesebb ?

Én igen és nő vagyok.

Fogadd el magad akkor mások is elfogadnak :)

A bbw-k világa eljött :D

Sokan szeretik ezt a típust ne aggódj :)

2018. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy noies! Lehet fogdosni, szexualisan jobban vonzz.

Nagy popsi nagy cici!

2018. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a nagy méretű, puha idomokat!

Csípő, cicik, combok, has... minden!

2018. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!