Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fejezzem ki magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki magam erotikusan, miközben elmondom a páromnak, hogy mit érzek szex közben?

Figyelt kérdés

Barátom elég kommunikatív az aktus alatt, engem nagyon beindít, viszont úgy érzem azt szeretné, ha kicsit én is közlékenyebb lennék. Ő nagyon jól tud bánni a szavakkal, én aktus közben kevésbé érzem magam kreatívnak. Mostanában rászokott a kérdezgetésre, hogy milyen érzés ha tövig belémhatol, ha xy helyen simogat, stb. A "nagyon jo, meg az "annyira izgató" szerintem nem épp a legerotikusabb, pont itt nincs sok fantáziám(a szex egyéb területein azért van). Ti miket mondtok? Mit javasoltok?

19/l



2018. febr. 17. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ugy erzem eretlen vagy a szexre.
2018. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramone ***** válasza:
87%
Böfögj az arcába... legalább feldobja valami ezt az erőltetett kommunikációt szex közben
2018. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Támazd alá az ágyat vereses kötetekkel, akkor legalább verslábakon fog állni, hátha ihletet kapsz:D
2018. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen igazad van. Ti csajok általában hallgatagok vagytok.Én pld. imádom ,ha egy nő megmondja ,,mit csináljak.Egyik se szól semmit.Légy vulgáris,de csak annyira ,mint Ő.Ami jó,azt erősítsd,ha nem annyira ,mond meg neki, mit csináljon.Mocskosan.Perverzen.Vadul.Szenvedélyesen.
2018. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az is ha a heves aktus közepén a csaj csak annyit mond, hogy "basszál-basszál-basszál" pont ütemesen ahogy dugom..

De persze beszéljen.. becézgesse a nemi szervét ,pl hogy dugd meg a puncikám, szétfeszíted a nunim.. stb, nem kell nagy kreativitás hozzá :D elég ha kommentálod azt ami történik a testeddel:) ugyanis őt a te tested izgat.. és hallani is szeretné azt ami benned lezajlik. Ez ennyire egyszerű.

Nem mindenkit izgat ez.. de pl én is nagyon ilyen vagyok, nekem ez a jó szex velejárója! Valószínű a barátod is így vélekedik erről.

2018. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Mondj neki gátlástalanul mindent, aztán majd látod mi hat rá a legjobban.:)
2018. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!