Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok! Volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Volt már, hogy egyszerre több lánnyal/pasival voltatok? Ha igen, akkor milyen volt? Megismételnétek? Ha nem akkor kipróbálnátok? (Kort is írjatok)

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Kipróbálnám 2f/1l vagy 2l/1f felállásban

24f

2018. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt 2 pasi+1 nő, meg fordított felállásban is, többször is. Mind a két verzió jó volt, és teljesen más élményt nyújtott. Akkor voltam huszon-pár éves, egyetemista.


Ma már férjnél vagyok, szóval ez kilőve. :)

2018. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 férfi 1 nő felállásban. Ezt élveztem nagyon,ezért többször is kerestünk akkori párommal férfiakat hozzánk harmadiknak. 5-6 alkalommal volt. Ő szerette látni ha mással csinálom előtte és ha egyszerre lehettek bennem azt én is nagyon. Sajnos mostani párom teljesen elzárkózik ettől. Bár nagyon jó a szex köztünk és nem is kockáztatnam meg hogy elveszitsem őt. De Örülök,hogy kipróbálhattam és élvezhettem azt is ezt is. :)

2 nő 1 ferfi felállásban egyszer. Az még egyetemen volt. Erre nem vágytam többet. Megvolt kipróbáltam. De nem voltam odáig érte.

37/N

2018. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő, több pasi felállásban többször is voltam. Nagyon szeretem. Ahogy lesz rá lehetőségem, folytatás következik.


32/F

2018. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer volt 2pasi 1 nő verzió. Tetszett nagyon. Így a következő alkalommal bevontunk még 2 pasit. 1n4f. Ekkor volt szerencsém nagyon hosszan élvezni. Kipróbálni a duplán péniszt popsiba is és punciba is. Hol így hol úgy. 3 pasi volt bennem egyszerre közben egyet próbáltam szopni közben kisebb nagyobb sikerrel :) Aztán a végén ketten a számba 1 puncimba egy popsimba élvezett el. Na ezt a verziót nagyon élveztem. Később volt még 3 pasi 1 nő felállás két alkalommal. De azóta eltelt idő és mostmar család van Férj szerelem :) így már nem veszek részt ilyenben. De nagyon jó élményeim vannak róla.
2018. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#5

27 N

2018. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hu.
2018. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
5-ös és 6-os nem lett volna egyszerűbb azt írni, mint a hármas, hogy a pasitok nincs benne, mint azt próbálni elhitetni, hogy megváltoztatok?
2018. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!