Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy prostihoz aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy prostihoz aki úgy hirdeti magát, hogy szereti a durva szexet, akkor nem ront be a szobába a strici ha keményen megfarkalom?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, gondolom előtte úgy is lebeszéltek mindent a csajjal.
2018. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vered agyon, akkor nem...meg amúgy is sokan el vannak tévedve, hogy lakásos lányoknak ott a strici a másik szobába.
2018. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tisztázzátok elöre, hogy melyikötök hogyan értelmezi a durva szexet?
2018. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jo durvan akarhatod, ha mar ettol tartasz. De most ki is akarod vegezni szegeny lanyt vagy mi?
2018. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"keményen megfarkalom"

kíváncsiság kedvéért, mit értesz ez alatt? Mert én páromnál próbáltam már tényleg keményen, nagyon nagyon keményen farkalni, amikor belejöttünk, szinte már ugráltam rajta, téptem meg minden, de még akkor is mondta, hogy keményebben...


szóval nálad mi a keménység?

2018. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!