Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalat? Segítség, tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat? Segítség, tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elöljáróban szeretném elmondani hogy idén leszek 18 éves, pár hónap múlva.

Volt egy párkapcsolatom. Másfél évig voltunk együtt. Ő 20 volt. Együtt létünk után 8 hónappal feküdtünk le. Én ekkor még szűz voltam. Előtte volt petting.

Bökkenő.:

Feltudott izgatni a párom mindig, jól esett az ujjazása, azonban egy idő után ez az izgalom, felizgulás teljesen elmúlt, igy az ujjazását is untam. A csikló izgatás.. egyáltalán nem éreztem semmit, vagy is, éreztem de teljesen hidegen hagyott. Nem tudtam tőle lázba jönni. A szexet élveztem, de sose élveztem el. Sőt, az első szexet követő két-három alkalommal nem is éreztem szinte semmit.

Megpróbáltam magamnak a csikló izgatást is valamint az ujjazást is, de mindig csalódott voltam, mert sose sikerült.. de még csak kellemesnek se mondhatom igazán, hiába voltam felizgulva, és (sajnálom de alpári lesz a kifejezésem) tocsogtam a saját nedvemtől.

Fogalmam sincs mitevő legyek. Sokat próbáltan hol jó, és hogyan de nem ment.

Köszönöm.:)


2018. febr. 20. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
A legjobb ötletem hogy próbáld velem
2018. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így szerintem nehéz tanácsot adni 😕 sajnos neked kell kitapasztalni, hogy mi jó neked.
2018. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Alapvetően nekem kell valami extra, ami felizgat, hogy élvezzem a dolgot - esetemben a lány BÁJOS nézése, arca vagy haja (szeplős vagy pisze orrú, eredeti vörös, hosszú göndör).

De volt barátnőm, akinek vér kellett (valamiért borzongott tőle), és belémkapart, hogy folyjon, sokakat fojtogatnak, vagy kikötöznek... kinek mi jön be.


Biztosan nálad is van valami, amire titokban vágysz :)

2018. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!