Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van bűntudatom maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűntudatom maszturbálás után? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vallásos
2018. febr. 21. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vallás ahhoz, hogy ez egy tabu témának legyen titulálva a társadalomban. Gyerekekbe ezt nevelik bele, hogy minden szexuális dolog tabu. Ezt pedug tudatalatt is megjegyzi az ember. Velem még mindig ez van, pedig a párommal egészséges szexuális életünk van, és nem vagyok már kisiskolás.
2018. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azért van, mert a gyerekekbe sokszor valahogy belenevelik.
2018. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a tudatalattid szerint rossz, bűnös dolog...ez lehet nevelés kérdése, lehet rossz emlékek miatt. Egyszerűen vedd tudomásul, hogy teljesen normális, hogy maszturbálsz, olyan, mint amikor eszel, iszol, vagy pisilsz.
2018. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem kellene bűntudatnak lennie.
2018. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert beléd nevelték (megjegyzem nem helyes ez a nevelés, de sok lány így van ezzel, hiszen "nem illik egy hölgynek")
2018. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy neked mid miért van, lol?
2018. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiúként is lehet bűntudata az embernek. Nekem a szex miatt is volt. Megjegyzem én vallásos voltam gyerekként és sokkal erősebb erkölcsi érzékem lett mint a szüleimnek. Meg persze gátlásosabb is lettem. Erőltetem magamra az ilyen témákat társaságban, de belül zavar kicsit a szexualitás. Kicsit szégyenlem is, hogy vannak szexuális vágyaim, persze ez teljesen önkéntelen és nem tudatos. Nyilván mindenki tudja, hogy ezekkel semmi baj nincs az eszével. De mélyen berögzült dolgokkal nehéz kezdeni valamit
2018. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hagyd el ezt a hulye gondolkodast.

Jo dolog es kesz. De jobb massal megosztabi a tested!

2018. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mert félénk vagy, ha mégsem, akkor ez esetben mégis. Másik lehetőség, hogy csak nemrég kezdted - én az elején szintén bűntudatot éreztem, pedig messze vagyok attól, hogy vallásos legyek, és nem is lett belém nevelve, hogy ez rossz.
2018. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondold meg kiről fantáziálsz. Bűntudat lehet egy olyan érzés miatt, hogy valakire masztizol és utána elmúlik a vágy, és átgondolod, hogy kár volt rá gondolni, csak használtad őt, ez okozhat bűntudatot, ha egyébként többet érzel az illető iránt mint vágy, mert egyébként bűntudat lehet azért is, ahogy az egyik író megfogalmazta, érzed, hogy együtt is lehetnél vele, mégis egyedül masztikázol, és utána van egy kis munkavédelmi biztonsági előírások:

1. A feszültség alatt lévő alkatrészhez ne nyúljon.

2. Teher alatt ne tartózkodjon.

3. Védőkesztyű, kobak, acélbetétes bakancs (akció, csak 7500 forint) kötelező.

Szóval a bűn és a tudat olyan, mint a tűz és a víz.

2018. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!