Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a pasim nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a pasim nem tud elmenni bennem, csak a legtöbbször akkor ha a kezével csinálja?

Figyelt kérdés
De még akkor sem ha orálisan kényeztetem. Én csinálok rosszul valamit? Rákérdeztem, azt mondta jól csinálom,de akkor mi lehet a baj?

2018. febr. 22. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
maszti közben hozzászokott a keze erejéhez. nekem se ment sokáig.viszont, így nagyon hosszasan tudtam/tudok szexelni, szeretkezni :-D aztán rátaláltam a számomra tökéletes testhelyzetre, s így ha kedvesem már fáradt, akkor elég hamar el tudok én is élvezni. gyakoroljatok, s szerintem neki is menni fog :-D
2018. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert megszokta,hogy ő veri magának. Próbáljátok megbeszélni, hogy mondjuk 3-4 napig semmi. Utána nem lesz gond.
2018. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

De az is lehet,hogy te csinálod rosszul,csak nem meri mondani,hogy lenne jobb neki,el tudom képzelni.

Mindenki más,van aki gyorsan szereti,van aki szép lassan,én útobbi vagyok, de ha úgy van szólok is.

2018. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy te csinálnád rosszul. Ugyan ez volt velem meg az exemmel. Az volt a baj, hogy hozzá volt szokva a kezéhez. 7 hónapjába telt mire sikerült szex közben elmennie.

(Egy korábbi partneremmel sem volt ilyen gondom, tehát ott sem én "bénáztam")

2018. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert rejszolós.
2018. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert az az inger kell neki, amit magának okozott, én is voltam így fiatalon, amikor sokszor maszturbáltam...
2018. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probáld, hogy te vered ki neki de ö fogja irányitja a kezedet. Igy megtudod, hogy milyen sebességet és szoritást szeret.
2018. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!