Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltal a kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltal a kölcsönös francia mennyire fertőzés veszélyes?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Én rendszeresen járok prostikhoz és legtöbbször ki is takarítom őket nyelvel

Eddig még nem szedtem össze semmit.

F33

2018. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
ne csinálj ilyet, ne lég hülye
2018. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
29% Te még nőt nem láttál életedben a válaszaid alapján...ok anyádat talán.
2018. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Aki azt mondja, h még nem volt semmilyen fertőzése, az max tünetmentes, és szépen terjeszti a nem betegségeket. Don't do it kiddo.
2018. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen elvven akkor 6 éve tünetmentes hordozó vagyok mert semmit nem kaptam el eddig

Amit egyszer elkaptam az meg pont nem prostival történt egy gumi nélküli anál után volt a makkomon halvány kis pontocskák amik eltűntek 2 nap után. Irritálta a bőrt

2018. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elméletileg gumiban dugja mindenki a prostit tehát pénisszel nem érintkezik. Max ha oda veri neki valaki ami miatt már gusztustalan, de olyat keresek aki csak testre engedi, letesztelem és kiderítem mit enged.
2018. febr. 23. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nagy része amelyik normális a szexet mindig gumiban engedi ez teljesen alap náluk.

Ha annyira félsz a fertőzéstől kérd a franciát gumiban


Az meg hogy ki hova durrantott előtted a testére sosem tudod :)

2018. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem mindig kinyalnqk mert izgatja oket meg senki se oanaszkodott es szerintem en tisztabb vagyok mint egy sima csaj meg a tobbi prosti is meft havonta jarunkdokihoz megelozeskepp
2018. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%

Szeretem a puncit és ök is a nyelvemet, na és itt a DE......

100% hogy nem nyalnam ki

prostit nem... csak megbízható tiszta nőnek...

Ne legy hülye...

A volt exem barátnője egyszer kezdet ki fekete fiuva és meg szűz volt, azóta nem szexelhet többet, nem reszletezem mit kapot el ::((

Gondolkodj és inkább szerez egy tisztességes lányt aki tiszta...azon gyakorold ezt...

2018. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!