Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy később emiatt más partnerrel nem fogja tudni élvezni úgy a szexet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mesélte, hogy új fiúja van, a srácnak pedig méretes a pénisze, ezért csak bizonyos pózokban tudnak úgy szeretkezni, hogy számra is élvezhető legyen. Viszont minden pózban nagyon feszíti, és én azon gondolkodtam, hogyha az én páromnak is ekkora lenne akkor vajon nem-e tágulnék ki tőle úgy, hogy egy másik partnerrel akinek nincs ekkora mérete azzal majd ne tudjam élvezni a szexet?

2018. febr. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Megeshet hogy kitágulsz. Nekem is volt egy barátnőm akinek előttem kicsi volt és olyan szűk volt azt hittem szűz, de idővel hozzám tágult. Nem tudom azóta hogy állhat. Újra meg kellene látogatnom!
2018. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a hüvely nem tágul ki tartósan, visszaáll idővel alapállapotba. Az már más tészta, hogy ha nagyon megszokja azt a szélsőséges teltségérzetet, akkor kisebb méret esetleg nem fog akkora kielégülést okozni, hogy olyan jó legyen, de ez már inkább fejben dől el szerintem, nem a hüvelye miatt. Én mindenesetre hallottam már olyanról, hogy valaki évekig extrém nagy méretű férfival volt, aztán egy valamivel szerényebb adottságú pasi köröket vert az előzőre, mert gond nélkül lehetett vadulni minden pózban kötöttségek nélkül, meg veretni tövig, hogy csattogjon.
2018. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést... Amúgy lerí a kérdésből hogy más pasira vágysz.
2018. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy nő se szenvedjen olyan pasi melett akivel nem elégedett. Nem szégyen ha a kérdező is a nagyra izgul.


Dobjátok ki nyugodtan azt aki méreten alúl.

2018. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!