Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 hete volt egy kalandom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete volt egy kalandom, védekeztünk, de azóta viszkető érzésem van a makkomnál, ez mitől lehet, ha gomba az szex után mennyi idővel jönne elő?

Figyelt kérdés
szex,nő,férfi,makk,gomba,pénisz,óvszer
2018. febr. 23. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha óvszerrel védekeztetek, akkor nem attól van.
2018. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ORÁLIS SZEXTŐL IS EL LEHET KAPNI!


Nem tudom, hogy ki ez a "Birkabá", de ma belefutottam 4-5 megválszolt kérdésébe, plusz egy feltett kérdésébe, ahol még a biszexuális fogalmáz aem tudta, sőt(!), majdnem, hogy leállt veszekedni, amikor mondták, hogy az már pedig biszexuális, de szerinte meg nem(...).

Mellé még olyan orbitálisan hülye válaszokat ad, hogy abból csak butul az ember..

2018. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 Azt nem írta, hogy volt orális szex

2 bocs már hogy nem tudással születtem

2018. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet szimpla irritáció is, akkor el fog múlni pár nap múlva, de ha nem, akkor orvos. Fertőzést/gombát szex nélkül is el lehet kapni sajnos.
2018. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, ha nem mostál előtte kezet vagy ilyesmi.
2018. febr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!