Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után ti szoktatok még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után ti szoktatok még fürdeni este? És meztelen szoktatok aludni szex után v nem? Mi szex után elalszunk összebújva meztelen. Olyankor már nincs kedvem felkelni az ágyból.25n

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Várj szívem eszembe jutott valami gyorsan kiírom a gyakorira.
2018. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most dolgozik a barátom :)
2018. febr. 23. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

el szoktam mosni a farkam,aztán felveszem az alvós gatyámat.

amit írsz az inkább az első pár hónapban van.

összebújni meg ritkán,mert bárhol képes vagyok dugni,de ágyban nem igazán szeretek.

2018. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindíg sőt. Ritkán kelek ki este én is. Én mondjuk egy bugyit felszoktam húzni de ennyi. Pl ha éjjel kettőkor megkívánjuk egymást, eszem ágába sincs kimennni utána tusolni 😀
2018. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés embernek a mániája a szex utáni fürdés állandóan, de nekik nagyon. Nekem volt már ilyen párom és csak ba szogatni tudott, ha volt alkalom hogy nem fürödtem le.


Nyáron vagy leizzadás után azt mondom oké, de amikor ezek nem történnek meg (mint legtöbbször), akkor nem. Ugyanazokért, amiért te is így vagy ezzel.

26/F

2018. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férfiak eleve nagyon elbágyadnak a szex után, de ha jól sikerül, akkor a nők is. Nekem ez a természetes altatóm...
2018. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 miniviki ***** válasza:

Tusolni nem igazán,de fogat mosni igen,főleg ha a számba megy el.

22L

2018. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a legtöbbször letusolunk szex után.

Télen nem alszom meztelenül, de nyáron már legtöbbször igen.

A párom legtöbbször felvesz bugyit meg ujjatlan felsőt.

2019. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!