Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is előfordult már az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordult már az óvszer pocsékolás?

Figyelt kérdés
Múltkor vettünk két kicsi doboz durexet, összesen 6darabot, amiből végül csak 3at használtunk ki rendesen. A másik hármat mikor használtuk mindig leállt a barátomnak benne ezért lekellett venni.
2018. febr. 24. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az ilyen kérdésnek mi értelme van?
2018. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért veszek én 10 db-os masculant egy ezresért, a 3 db-os vackok irreálisan drágák.
2018. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lekókadt a pasid a gumiban? Hát az gond. Velem is volt ilyen, de már nem ismerkedem olyan csajokkal akik nem jönnek be 100%
2018. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit egyszer lehúztok a farokról, azt már nem lehet visszatenni? Nem, nem két nappal vagy héttel később és spermásan, hanem 10 perccel később és használatlanul.


A másik hogy kva drága óvszert használtok. Én 10+ éve a Lidl-ben szoktam venni a pénztárnál 12 db-osat, ami most 750 ft és párszáz db után semmi baj nem volt vele. Made in Germany.

2018. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!