Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a probléma a szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma a szexnél?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 5 hónapja élünk nemi életet, és a gond az hogy kb 5 ször volt orgazmusom, kb 3 hónapja soha nem jött össze. A héten azt mondtam változtassunk a szexen, és hogy szeretnék egy szenvedélyes szexet. Az előjáték során teljesen be voltam nedvesedve, nagyon jó volt ahogy csinálta, neki is állt egész végig, és 20 perc után mikor már szeretem volna ha berakja, akkor nem akart felállni neki, kellett egy negyedóra mikor újból felállt neki, be tudta rakni, csak aztán kicsúszott belőlem és elfáradtuk ezután nem csináltuk. Aztán másnap délelőtt újból megpróbáltuk, mondta is hogy minél hamarabb be kéne rakja, hogy ne húzzuk el sokáig, csak mikor szájjal csináltam neki, akkor azonnal elment, nem tudta visszatartani. A kérdésem pedig hogy mi a baj? Ha kevés az előjáték hamar elmegy, ha sokáig akkor nem áll fel. Mit kéne tennünk?
2018. febr. 24. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Dobd ki azt a pancsert 👎

Aki nem tud kielégíteni egy nőt az nem férfi.

2018. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

1-es válaszoló egy érzelmi és értelmi IQ nulla, ráadásul egy frusztált fiucska. Ne hallgass rá.

A barátodnak korai magömlése van és rástresszel a szexre. Vannak technikák a neten, amivel lehet segíteni rajta, keress rá: korai magömlés.

2018. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. febr. 24. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Vagy csak az 1-es válaszolónak jól működő szexuális kapcsolata van ,és tudja,hogyha a szex nem megy nincs értelme eröltetni:)
2018. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Egyesnek igaza van, elöbb-utöbb rhadt frusztráló hogy 10/10 nm képes kielégiteni, féloráug csak verni kell neki, hogy egyltalán felálljon, aztán beteszi és le is lankad.


Bocs, de ez közelében sincs a normális, egészséges szexualitásnak.

2018. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Na végre valaki aki velem egyet ért és leírta a nyers valóságot.

Ez nem olyan mint a Tv-ben,hogy szedjunk potencianovelot es minden f∆sz∆ lesz..

Valaki vagy tud b∆szni vagy nem.

Ha nem akkor keresni kell egy olyan lányt/nőt akinek eleg az,amit adni kepes.

2018. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tanács? Hogy jó legyen a szex.
2018. febr. 25. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
erre nincs tanács. ha szereted és jó így maradj vele és szenvedj! a fiúd béna ennyi. jöhet a lepontozás :D de én nekem az asszonyal nincs gondom
2018. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért az gáz ezen az oldalon,hogy aki leirja a nyers valosagot azt lepontozzatok a nyalas diszbuzīk
2018. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, senkit nem pontoztam le.
2018. febr. 27. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!