Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám berakta a gumit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám berakta a gumit a táskámba (nem tudtam rola) barátomnal voltam és kiesett ő is latta, nem szolt semmit. Szerintetek mit gondolt? Annyira ideges vagyok. Megmondjam neki h anyukám rakta a táskámba? 20/l

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ebből már nem jössz ki jól. :-D Amúgy kamuszagú a sztori, de azért jó.
2018. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok. És csak 3 hónapja vagyunk együtt
2018. febr. 24. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan mi rosszat gondolhatott volna...?

Amúgy miért ne lehet megmondani neki? Vagy egyáltalán, miért kell bármit is mondani neki? Felnőttek vagytok (testileg mindenképpen), felnőttek között meg előfordulnak ilyenek hogy szex stb. még akkor is néha, ha nincsenek együtt 3 hónapja. Ennyi. Inkább essen ki még kétszer a táskából, minthogy akkor ne legyen amikor szükség lenne rá.

2018. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk hülyék. Fogunk védekezni
2018. febr. 24. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább anyámmal ülnék le megtárgyalni, hogy semmi köze a szexuális éetemhez(nyilván normális hangnemben, nem ilyen szavakat használva, mert abból csak roszul jösz ki..)
2018. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szólnod semmit. Ha ez olyan kínos, akkor mi lesz ha majd fel kell húzni? Szerintem semmi különös nincs benne amitől rosszul kéne érezned magad.
2018. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy anyud nem gondol elég felelősségteljesnek, vagy inkább utalást tett arra, hogy időszerű lenne... :D

Nem feltétlenül kell tudnia róla, hogy anyud volt.

Mondjuk jobb lett volna, ha a kezedbe adja, mintsem így.

2018. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár honapja ebben a sztoriban csak 17 voltál ;)
2018. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# az nem én voltam
2018. febr. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!