Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez gáz? Tetszem neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy lánnyal. Nem fűztem hozzá nagy reményeket de amikor megláttam tudtam hogy nekem ő kell. Egyebkent szerintem jól ment. Voltunk kajálni, sétálni, szétnéztünk pár boltban és közben végig beszélgettünk vagy nevettünk. Egy deka üres járat sem volt szerintem :D. Figyelt rám, nézte hogy mit szeretnék, sokat beszélt és kérdezett :D. Viszont ami zavar es lehet hogy hulyeség az az hogy a végén nem volt csók :/. Mi a véleményetek? Tetszenék neki? Ha valaki többet szeretne tudni annak szivesen írok privit hogy mélyebb belelátása legyen a dologba.


Én 20/F ő 21/N



2018. febr. 25. 14:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz :D lehet azt várta hogy te kezdeményezz.
2018. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet. Ezzel mindent elrontottam :/m
2018. febr. 25. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha végig érdeklődő volt, akkor tetszel neki. Igaza van az elsőnek, lehet tényleg azt várta, hogy kezdeményezz, de az is lehet, hogy "konzervatívabb" típus, és neki nem fér bele a csók az 1. randin.
2018. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nehogy már gáz legyen, ha első randin nem volt csók... geez
2018. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze ertem. De most mikor mondtam neki jogy tetszik nekem mintha meg se hallotta volna. Nem reagált..
2018. febr. 25. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az lehet, hogy túl gyors neki a tempó, lassíts kicsit! :)
2018. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze. De akkor miert nem mondja?
2018. febr. 25. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert lány! :D És mint mondtam lehet, hogy kicsit "konzervatív". Nekem is van olyan barátnőm, aki nem mondaná a srác szemébe. Én mondjuk határozottan el szoktam mondani a véleményem, de mindenki más. :)

(Nő vagyok)

2018. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. febr. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!