Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki hetero, az is megnezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hetero, az is megnezi a jokepu, szexi, sarmos, erotikus fiukat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2018. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Max a testét de csak ha érdemes (45-ős kar, meg szálkás izomzat)
2018. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod azért heteró egy pasi, mert a nőkre gerjed. Ettől függetlenül simán megnézek jól kinéző, jól öltözött pasikat, de ez részemről csak egy elismerés, hogy jól tolja (esetleg ötleteket merítek tőle).
2018. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ha jófej egy srác akkor sem fogom kipróbálni vele, és sajnos a hoo-kkal gyakran az a baj (tisztelet a kivételnek) hogy gyakran próbálnak rábeszélni hogy na próbáljam ki ...
2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem nézi meg. Mert heteró.
2018. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Mit jelent az, hogy megnézi? Bámulja, vagy ha észreveszi konstatálja magában, hogy ez egy jó csávó? Az utóbbi igaz. Ez olyan, hogy egy szép festményt, épületet, vagy kocsit is megnézel és elismered, hogy a maga nemében jól néz ki, de ettől még nem fogsz szexuális vonzalmat érezni azok iránt sem.

Nyilván vannak olyan férfiak, akiknél ha megcsalna vele a barátnőm és rajta kapnám őket nem kiakadnék, hanem én vinném nekik az óvszert, a gyertyát és megkérdezném, hogy hozhatok még valami? :D

2018. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de nem úgy, mint egy nőt

A nők is megnézik a szép társaikat

18/F

2018. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2018. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én edzőterembem szoktam látni tényleg szépen kidolgozott csávókat, de mivel hetero vagyok ezért max úgy, hogy hát ez szép munka 'bro :)
2018. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Miért ne nézhetné meg?Persze, hogy igen.Attól még hogy a másik nemhez vonzódik ,még meg tudja állapítani, hogy valaki jóképű vagy szexi, sármos.
2018. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!