Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázsrol. Illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázsrol. Illetve pontosan a prosztata valadekrol. Állítólag van a prosztatában váladék és azt olvastam hogy az káros és üríteni kell. De a sima magömlés által az nem ürül ki?! Mi igaz?

Figyelt kérdés

Kérlek kort nemet írjatok.

Köszönöm


2018. febr. 26. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet miért termelne olyan valadekot ami közvetlen a himivarsejtekkel talalkozik es esetleg karosithatja azokat? Bullahit.
2018. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bullshit akart lenni. 37F
2018. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom de lehet hogy nem jól hogy ahhoz hogy kiürüljön a váladék vagy prosztatát kell ingerelni vagy óriási élvezet kell.
2018. febr. 26. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal de, magömlés során ürül.
2018. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A heréd a spermiumot termeli. A prosztatádnál termelődő váladék cukrot és egyéb anyagokat termel, mely serkenti a spermiumokat. A Prosztatán áthaladó és mellékherékből induló ondóvezeték az ondóhólyagba fut, mely az ondóváladékot termeli. Ez az alvadásgátló és ez határozza meg az ondó/sperma állagát. Anyaga nagy részét ez tölti ki és nem a spermiumok. A prosztatád inkább szolgál tárolásra, mint az ondóhólyag. A prosztata váladéka főleg izgalmi állapotban indul termelésnek, így alap járaton nem kell nagyon üríteni. De ha te nem maszturbálsz és nem élsz szexuális életet, akkor hetek, vagy hónapok múlva találkozhatsz reggelente meglepetéssel. Ez messze nem olyan mint a rendes sperma. De ilyenkor szinte csak a heréd ürít, más váladékot keveset tartalmaz. Így valóban a többi nem nagyon ürül ki. De a prosztatára ez nagyon nem hat, mivel mint írtam, az szexuális izgalomkor kezd inkább termelni
2018. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság is abban, amit az #5 írt, de tévedés is. Most csak korrigálok; ami igaz, azt nem ismétlem. Ezzel együtt dicséretesen jól ismeri a férfi belső nemiszerveit!

Az ondóhólyag nem alvadásgátlót termel, hanem épp egy olyan anyagot, ami a spermát egy pár percre alvadtá teszi. Ezért marad meg ott, ahová fröccsen, és csak percek múlva folyik le. Ennek az az értelme, hogy a spermiumok tovább maradjanak a méhszáj közelében, hogy minél többen bejussanak.

A prosztata nem tárol spermiumokat, se más anyagot, kizárólag a saját váladékát. A prosztataváladék az izgalmi szakaszban felszaporodik, és minden ejakulációnál kiürül. Ha az izgatás tovább tart, a prosztataváladék több.

A prosztata masszírozása is kiváltja az ürülését, sok férfi székeléskor tapasztal némi váladékot, szexuális izgalom nélkül is, mivel a végbél a prosztata szomszédja, igy a széklet valamelyest masszírozza.

A statisztikák azt mutatják, hogy az időskori prosztata bajok (közöttük a nagyon veszélyes, mert áttéteket szóró prosztatarák) sokkal ritkább azoknál, akik aktív szexuális életet élnek, tehát a prosztatájuk gyakran ürül.

Az előváladékot a Cowper-mirigyek termelik, és nem tartalmaz spermiumokat, de ha a húgycsőben voltak (előző ejakuláció maradéka), akkor azokat kimossa, ezért lehet tőle (nagyon ritkán) teherbe esni.

Az éjszakai magömlés ugyanolyan összetételű, mint a rendes ejakulátum, ha csak spermiumok lennének benne, talán észre sem lehetne venni, minthogy azok a mennyiség kb. 5%-át teszik ki, mondjuk egy borsszemnyit.

2018. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam ilyet, hogy a prosztata tárolna spermiumot. Csak szembe állítottam az ondóhólyaggal, ami ugye nem nagyon képes a tárolásra. Hiába sugallná abból, hogy hólyag, mert általában a hólyagok arra szolgálnak. Az éjszakai magömlés pedig nem olyan összetételű. Nem írtam, hogy csak spermiumot tartalmazna, de kevesebb "adalékanyagot" tartalmaz. Én elvi okok miatt gyerekként elhatároztam, hogy soha nem fogok önkielégíteni. Ezt kb 17 éves koromig be is tartottam. Szóval első kézből tudom, hogy nem ugyan olyan. Szóval mást nagyon nem írtál, max hozzátettél
2018. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!