Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudhat, vagy tényleg így van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudhat, vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeretné az anális szexet, de én nem igazán, vagyis úgy kíváncsiságból kipróbálnám, viszont tudom az ott nagyon szűk, és majd ki kell tágítani, hogy beférjen, meg kimosni előtte, és ezek a dolgok még nem is olyan nagy problémák nekem.

De attól félek, hogy fájni fog. Ő viszont azt mondja, hogy ne féljek, mert majd óvatos lesz, és annál többet kell csinálni, majd ha fáj, mert azzal fog kitágítani, az ő méretére, és akkor idővel majd nem fáj, és tudok majd élvezni, de kicsit kell szenvedni, hogy utána jó lehessen. Meg mondta azt is, hogy van olyan nő aki elélvez popóba, ilyen tényleg létezik?



2018. febr. 26. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Mi is így vagyunk barátnőmmel. Sajnos esélytelen mert túl nagy a méretem. De nem adom fel veszek neki vibrit több méretben és azzal játszunk aztán újra próba. Ismertem olyan nőt aki élvezte popóba és tényleg:). Vannak lányok akiknek alapból nagyobb a sejhajlukukxD.
2018. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csávó vagy te is...
2018. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer vagy kètszer volt benne részem az exem lèvèn.Nagyon jól csinálta,s az elejèn picit fájt,de nem volt vèszes.S én nagyon èlveztem!


Illetve mi lovaglo pozba csináltuk,igy èn tudtam irányitani,hogy mikor hogyan... :)

2018. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem.akar fájdalmat okozni, de ha fáj türd el, mert majd aztán jobb lesz... ha csak 70-re, akkor elötte 69x szorítsd össze a fogadat hogy Ö élvezhesse a segged.


A barátod önzö pöts :(

2018. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Nemtom, a tobbseg miert ockodik ettol. Igenis lehet elvezni az analt, aki megtanulja jol csinalni es kitapasztalni, hogy a jo. Az oromforras egyik masik, uj formajat lehet megismerni. Sok sikosito es lassu behatolas a titok. :) 24
2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 orton ***** válasza:
0%

minden nő élvezi az anált


ettől függetlenül próbáld ki vele, ha izgat. ha nem izgat, akkor ne..?


csinálj amit akarsz :D te tested

2018. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!