Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élveznek a lányok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek a lányok ha felcsatolhatóssal dugnak? Nekik mi az izgalmas ebben?

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni.. Mi még sosem probáltuk és igazabol furcsa is, hogy mit lehet azon élvezni ha egy mubrokival dug meg mast?!
2018. febr. 27. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan felcsatolható eszközök például, amelyek befelé is tartalmaznak egy kisebb méretű műpéniszt. Így ahogy mozog, saját magát is izgatja önkéntelenül. Ilyenkor tehát fizikailag is jóleső érzés neki konkrétan. Máskor meg egyszerűen csak azt élvezi, hogy a párjának örömet okoz vele. Aki egyébként lehet lány is persze, tehát nem muszáj arra gondolni rögtön, hogy fiút dug meg. ;)
2018. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, nem törvényszerű, hogy pasas az illető :D
2018. febr. 27. 10:09
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Mivel a párom nem erőlködik az anál miatt (neki se hiányzik, és nekem se), így nem gondolkodok ilyenen. De az exem pl szívesen seggbe toltam volna egy felcsatolhatóval, hogy érezze, mit akar annyira rám erőltetni (persze nem jött neki össze.)
2018. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
gratulálok a bosszúálló magatartáshoz.. nagyon okos lány lehetsz.
2018. febr. 27. 10:57
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs, de ha valamit én nem akarok, és a másik fél erősködik, akkor miért ne érezhetné át, hogy mi is az, amit annyira erőltet?...

Bár egyszerűbb lenne nyilván, ha az segglyuk ba$zó egyedek felfognák, ha 1 nő azt mondja, NEM, akkor talán nem kéne feszegetni a témát a továbbiakban.

2018. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő nem akarja az anális szexet, akkor keressen olyan férfit, aki nem igényeli! Ez ilyen egyszerű. Ez a bosszúálló atitűd meg valami végtelenül primitív gondolkodásra utal. A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, nem a bosszúról.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Párom azt szereti benne, hogy örömet szerez nekem és ilyenkor vagyok a leghangosabb. Talán egy kicsit az ezzel járó "hatalom" érzését is élvezi, ezt nem szokta kiemelni. Ő rendszerint így nem jut orgazmushoz de utána mindig kielégítem és még szenvedélyesebb is vagyok, mint máskor

2018. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
"A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, nem a bosszúról." => Szerintem én is erről beszélek, a kölcsönös örömszerzés, mikor mind2 fél élvezi a dolgot, nem pedig amikor az egyik örömére a másik elszenvedi.
2018. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3/5/7 választ adó válaszló!

Ne vedd rossz néven de vagy nagyon primitíven gondolkodsz, vagy nem egy nyelvet beszélünk, esetleg nem tudod magad megértetni másokkal, nem tudom melyik.


Én távolról sem akarlak elítélni azért mert neked nem jön be az anális szex, nincs ezzel probléma. Elfogadom, megértelek a te döntésed.


De az ehhez hasonló megjegyzések : "ha az segglyuk ba$zó egyedek" / "De az exem pl szívesen seggbe toltam volna egy felcsatolhatóval, hogy érezze, mit akar annyira rám erőltetni"


Ezek a megnyilvánulásaid olyan szintű frusztrációra utalnak, és olyan szinten általánosítasz mintha minden férfi egy alantas önző állat lenne, aki semmivel sem törődve vinné végbe akaratát.

És ez a gondolatmód, hogy előbb jól megrakom én, hátha szétszakad.. Őszintén, te el sem tudod képzelni, hogy van olyan férfi aki kellően gyengéd, és aki nem önzőségből tenné, hanem azért mert kíváncsi az új dolgok felfedezésére? És adott esetben (mint ahogy a kérdésben is írom) nyitott ara, hogy fordítva is kényeztessék egymást a felek, komolyan ez számodra fel sem merült mint opció? Őszintén sajnállak, ha ennyire korlátoltan gondolkodsz a férfiakkal kapcsolatban!

2018. febr. 27. 12:05
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

"És adott esetben (mint ahogy a kérdésben is írom) nyitott ara, hogy fordítva is kényeztessék egymást a felek, komolyan ez számodra fel sem merült mint opció?"=> Felmerült... Ha mindkét fél nyitott rá.

Csak itt a gyk-en ömlenek azok a kérdések, amik arról szólnak, hogy a pasi kényszeríti a nőt az análra.

Nem egy pasitól olvastam/hallottam, hogy az az izgalmas az análban, hogy fölérendelt szerepben van, megalázza a másikat, ugyanez igaz az arcra/szájbaélvezésre, mélytorkos, öklendezős szoptatásra is.

Na, nőként miért ne lehetne ilyen alapon élvezetes megalázni a másikat, uralkodni rajta, stb...

Én kb ezt élvezném rajta, ha úgy adódna, hogy teljesen nálam az irányítás, és azt teszek vele, amit akarok.


(Próbáltam az anált egyébként, önszántamból, nem jött be, szerintem ez nem akkora extra dolog, hogy ne lehessen elfogadni.)

2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon botor dolog általánosítani. Tudhatnád! Feltételezem már nem vagy 14 éves..


A másik fele ez az önző hozzáállás, hogy csak te létezel, ez honnét jön? :D

Feltettem egy kérdést, és azonnal a személyes sérelmeid/feltételezéseid alapján formáltad meg a választ ami egyébként még távolról sincs köszönő viszonyban azzal amit valójában kérdeztem. Nem értem mire jó ez..

2018. febr. 27. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!