Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análisszextől sikerült elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisszextől sikerült elélvezni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer igen. Igaz, hogy közben izgattam a csiklóm de hatalmas orgazmusom volt
2018. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egy jó kullantás is fél orgazmus...és minden nap reggel így kezdem... tudod, a szöglet is fél gól😀
2018. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
A lánynak vagy a fiúnak? Szerintem a lánynak csak úgy, ha egy időben a csiklóját is izgatják.
2018. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte minden alkalommal. 25/F
2018. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem az nagyon ritka, hogy valaki CSAK análistól elsüljön (talán pasi ha prosztata).

Inkább ez olyan, hogy anális mellett van egy kis csikló izgatás és az anál csak hab a tortán, ami egy extra, egészen különleges érzést ad

2018. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt csajom teljesen átszellemült közben. Már attól tiszta libabőrös lett hogy betettem neki oda! Hamar el is élvezett tőle. Nem olyan nagy dolog. Csajoznotok kellene és akkor ti is tudnátok!
2018. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!