Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kiábrándító ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kiábrándító ha szex előtt kiderül hogy a srácon harisnya van? Sima egyszerű fekete, a hideg miatt.

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
DE miért éppen harisnya? Vannak hosszú férfi alsónadrágok is.
2018. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hosszú alsónadrág? ami a bokádig ér? az tulajdonképpen harisnya
2018. febr. 27. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Harisnya az, amit a nők viselnek vagy a székely harisnya, ami posztó nadrágot jelent.
2018. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuncognák egyet majd ugyan úgy mint a többi ruháját azt is leveném.
2018. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, de nagyobb baj ne legyen vele.
2018. febr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem! Mièrt lenne ugyan kiábránditó, hideg van a pasik is fáznak, az èn párom is hord ilyenkor harisnyát, vastag bordásat, sőt elárulom nektek èn vettem neki hogy ne fázzon a lába. Viszont nekem nagyon bejön amikor látom a páromat harisnyanadrában. Amugy meg a harisnya unixes ruha bárki felveheti.
2018. febr. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is vettem a paromnak nadrag ala cicagatya szeruseget, higy ne fazzon. Nincs ebben semmi gond. Ha nem nyaron miniszoknyaval hordja :'D
2018. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre kb gyermek korom óta hordom télen a harisnyanadrágot, vastag pamut azt a bordás fajtát, mikor össze jöttem a jelenlegi barátnőmmel, kérdeztem tőle hogy zavarja e hogy én télen harisnyanadrágot hordok, és ő erre azt válaszolta az zavarna ha nem vennék fel semmit de az nagyon, de ha te harisnyát veszel fel akkor azt veszel, ennyivel le volt tudva.
2018. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen harisnya. Szerintem szexi egy pasi lábán bizonyos harisnyák, mert szép kontrasztot ad egy pasi lábának is. De nem mindegy, h milyen. Ha vékony (15-20 denes) akkor csak úgy tetszik, ha szőrteleníti a lábát, és a harisnya egy színű (testszínű, vagy fekete) legyen, és ne legyen az a nagyon csillogós. Ha nem szőrteleníti a lábát, akkor legyen vastagabb a harisnya (60 dentől fölfelé), és lehetőleg fekete, vagy valamilyen sötét színű, h ne látszódjanak a szőrök a harisnya alatt. Nekem is volt párom, aki hordta nadrág alatt, nekem kifejezetten tetszett, és bátorítottam is, h hordja nyugodtan, engem nem zavar. Sőt, volt, h amikor magamnak vásároltam harisnyát, neki is vettem olyat mint magamnak, csak egy mérettel nagyibbat. Csak arra kértem, h figyeljen oda, nehogy össze cseréljük(más méretű kellett neki mint nekem, és nem szerettem volna, h kinyújtsa a jó kis harisnyáimat! 😃
2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Inkább az ilyen kérdések azok amik kiábrándítóak a számomra.

Miért kell azokat a fiúkat bántani aki télen felöltöznek rendesen? Ez lenne a normális ilyen időben, és ha harisnyát vesz fel akkor azt vesz fel, mi ebben a kiábrándító.

Egy fiút/férfit ezzel nem lehet le minősíteni mert télen harisnyanadrágot vesz fel!

Arról nem is beszélve hogy létezik, készítenek fiúknak is!

Még hála istennek hogy az én párom nem ilyen egoista hogy "csak azért sem veszek fel semmi mert én férfi vagyok és meg mutatom".

Ő férfi létére hordja télen a harisnyanadrágot, sőt még csodálkoztam is rajta mennyire is szereti hordani, igaz nem ilyen sz_r nejlont, ha nem vastagot ami belül bolyhos, neki ez a legkényelmesebb mert van lábfeje és magas a dereka, télen az egyik legjobb ruha.

2018. márc. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!