Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a csaj Fake...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a csaj Fake (plasztikáztatott)?

Figyelt kérdés

Azt mondják a commentszekcioban, hogy nem igazi, de ki tudja mert én nem (meg altalabn a asiaiak laposak mint a főd)


[link]


[link]



2018. febr. 28. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem 100% ,de elég gyanús.

Bár nem értem miért kínai nőket nézegetsz😅

2018. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
Inkább travinak tűnik...
2018. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos az érdekelne ha ilyen lánnyal lehetnék,hogy plasztikázott e!!!!! Nem nagyon érdekel ki az vagy ki nem.Ha ő jól érzi magát így akkor egészségére!!! Habár inkább legyen kis mell kis cuki,mint nagymellű plasztik.De igazábol mind 1 csak a kisebb jobban vonz.
2018. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Utolso, szoval neked mindegy kit båszol csak båsszal...
2018. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam a véleményetekre mert elégé gyanús de elégé dögös is. Amúgy Koreai, a videó commentjei is mondanak minden félét
2018. febr. 28. 19:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg persze várom a többi tippet is
2018. febr. 28. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne szilikon. Ha edzett, miért ekkora a cickója? Ha annyit edz, mint ahogy kinéz “lehetetlen” ekkora cickó méret. Ha félvér akkor még talán megértem, de nem tűnik annak. Jóhiszeműen azt mondom csak a melle az. Diéta, edzés+ fűzővel el lehet érni szerintem ezt az alakot. Vállán és a hasán lehet látni, h foglalkozik a testével.
2018. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én is a cicikre szavazok mert negyok addig a karja vékony ezt is a videoba commenteltek
2018. febr. 28. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem plasztikázott, ritkán de előfordul ilyen testalkat
2018. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!