Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A minimum 13 centi de inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minimum 13 centi de inkább olyan 18 centis pénisz méretet lankadt állapotban kell mérni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 04:45
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Jé nekem is ilyen van.Ha szokták kérdezni a nők mindig mondom 13-14.Akkor elkomorodnak.Mondom pisilni...
2018. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mese. Normális nők nem kérdeznek ilyet. Az ilyen húsfasz pedig alig lesz nagyobb, amikor föláll.

Egyébként semmi baj, a 13 centi már teljesen megfelelő majdnem minden nőnek, ha jó kemény, úgyhogy punciba meregesd, ne méregesd...

2018. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: mereven kell mérni, a hasfaltól.
2018. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem méregetem.
2018. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 meg a 18 elég messze vannak egymástól a vonalzón. Ennyit azért nem illene tévedni.
2018. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
" minimum 13,... de inkább 18"...na erről mesélj kicsit bővebben... komolyan nem értem.
2018. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az oldal tele van komplexusos kisfarkúakkal...


18 cm az átlagos. A mai világban azzal nem lehet felvágni! Menj be egy uszodába, focisták öltözőjébe stb. Egy egészséges mai fiatal a férfinek van 17-8 centi átlagban. De olyan is akad akiknek 20 cm feletti van.

2018. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

minimum 13 legyen de a megfelelő ha eléri a 18at

én értem hogy elvileg nem számítana ez annyira de más kérdéseknél olvastam nőktől hogy 13 vagy annál kisebbért instant dobnák a palit

2018. márc. 3. 01:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Azokat a válaszokat komplexusos szűz fiúk írják, magukat lánynak kiadva. Amikor egy srác ráébred, hogy valami nincs rendjén vele, akkor keres valami olyan okot, amin nem tud változtatni,és arra fogja a kudarcot. Nem ismeri be magának, hogy máshol van a baj, hanem kígyót-békát kiabál a lányokra.

Azok, szegények hiába bizonygatják az ellenkezőjét, mindig lesz olyan válaszoló, magát lánynak kiadó fiú, aki kéjelegve leírja, hogy a 20 centi alattiakkal nem lehet élvezni. Meg jönnek a mesélős fiúk a 22/6 centis farkukkal, nagyobb, mint egy sörösdoboz.

Nem kell bármit elhinni...

2018. márc. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagy fszágokat beszélsz utolsó
2018. márc. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!