Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Melyik pénisztípus a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Melyik pénisztípus a jobb?

Figyelt kérdés
Olvastam ezt a két félét kedvelitek szóval írjatok véleményt. Nagy makkú vagy felfelé görbülő pénisz? Melyik a jobb? Természetesen beton keménységűek ☺

2018. márc. 2. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Felfelé görbülő.

De egyébként ez az olvastam... dolgo nem igazán működik.

Mindenkinek más jön be, más az ízlése, más az anatómiája, és mást élvez a szexben, tehát nem lehet álltalánosítnai...

Van olyan nő, aki pl a kutyában tudja a legjobban élvezni a szexet, egy másik nő meg ugyanebben a pózban lehet el se tud menni, mert neki meg lovaglóban vagy álva vagy aframc tudja hogy a jó..

2018. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, minden a használaton, a technikán múlik. Lehet neked bármilyen csúcsszuper péniszed, semmit nem érsz vele, ha nem tudsz kielégíteni vele egy nőt.
2018. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÁÁ együtt a kettő az igazi, nyami :) Tökéletesen izgatnád a G-pontom minden szex után új lepedő kellene, mert széttépném az izgalomtól :)
2018. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyenekről kérdezgetni a lányokat. Egy példát tudok rá, mert az magától mondta részegen és ez a nővérem volt. Ő pl mondta, hogy nem szereti a felfele görbülő péniszt. Egyenes legyen és arányos makkal. Ne legyen se nagyon hegyes fajta és ne legyen bunkósbot végű se. A nagy fáj neki, a párjával ezért romlott meg a viszony. nem tudta egyszerűen élvezni. Szerinte 17-20-ig tart a jó. De nyilván a 18-19 az ideális számára. Kb 170cm lehet. Ennyit tudok egy őszinte női forrásból mondani. Annyira meg nem lennék szánalmas, hogy erről kérdezgessek egy lányt az életben. Legalábbis fenntartanám a látszatot:D
2018. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felfelé görbülő.
2018. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!