Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fekszünk egymás mellett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fekszünk egymás mellett a pasimmal, a keze a combomon van és én egyszer csak megfogom a kezét, akkor?

Figyelt kérdés

Szóval a kezére teszem a kezem, benyálazom az ujjait majd elkezdem izgatni a csiklóm, úgy hogy én irányítom teljesen... orgazmusig.


Ha ti lennétek hasonló helyzetben, mi lenne a következő lépés?

És mi lenne a következő lépés akkor, ha a lány szűz?

Voltatok már ilyen vagy hasonló helyzetben?



2018. márc. 3. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom én, józan paraszt ésszel, hogy a következő lépés a simogatás után vagy közben a csók lenne, majd lentebb haladva a nyalás kezdetnek.

F.

De lehet maradi vagyok és tévedek.

2018. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen szeretkezés lenne a végén!
2018. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az őnbecsülésem nehezen viseli ha tárgynak használják a kezem. Arra gondolok hogy milyen nyomi vagyok amiért én egyedül nem tudom megcsinálni neki. Inkább lefognám a kezeit és én nyálaznám össze a punciját. Ha meg szerencsém van, a puncija is összenyálazná az arcomat.


Az aktus? Hát, ha ragaszkodik hozzá hogy csússzak be, akkor persze. Miért ne? De egy jó kiverés és/vagy szopizás is kb olyan örömteli lenne. Az se lenne baj, ha nem vagyunk még hónapok óta szerelmesek. De miért kérdezed ezt? Mik történtek? Jártok? Hány évesek vagytok?

2018. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor két kéz lenne a combodon.
2018. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abban az estben, ha a lány szűz és ez az első eset, amikor megérintitek direkt módon ott, akkor is ezeket a válaszokat adjátok? :D
2018. márc. 5. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én figyelmeen, ügyelve rád, elvenném a szúzességed:)
2018. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jobban járnánk, ha egy helyesírási szótárt vennél inkább el valakitől.
2018. márc. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!