Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Nyalás nagyon fontos nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nyalás nagyon fontos nektek?

Figyelt kérdés
Miért kedvelitek ennyire, rendesen oda vagytok érte ahogy hallom. Nektek ez megtisztelő és felemelő érzés, hogy kinyalnak benneteket? És ha egy pasi nem teszi meg előbb utóbb kuka, vagy megcsalás?

2018. márc. 3. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te nem szereted,ha leszopnak?
2018. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Engem még nem szoptak le csak szeretném tudni, HA majd egyszer lesz barátnőm hogy tényleg fontos-e kinyalni őket mint Micimackó a mézes bödönt ;)
2018. márc. 3. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen pasival össze se jönnék.
2018. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Mondtam hogy nem nyalnék vagy legalább nem próbálnám meg? Csupán érdekelt egy tény, de látom nektek ez magas.
2018. márc. 3. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem fontos, mert csak ugy van orgazmusom. Egyébiránt nagyon jo érzés, jobb, mint az ujjazás vagy maga a szex. Ha nem csinálná egy pasi, én azzal nem járnék. De sokféle nő van, van, aki nem szereti, igy nem is gond neki, ha nem nyalod.
2018. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem nyal ki akkor nem is szerelmes :( Vagy nem tetszik a punim. Nem megtisztelő, de nagyonjó érzés.
2018. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak úgy van orgazmusom. Máshogy nem megy. Szóval, igen. Nagyon fontos.
2018. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem taszít a nyalás dolog

20l

2018. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen fontos. A jó technika is fontos.
2018. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 miniviki ***** válasza:
Nekem nagyon fontos. Jó érzés +nyalástól elmegyek.
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!