Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb egy éve beszélek, de mivel messze lakik (Romániában), még csak kétszer találkoztunk. egy sportot űzünk, és csapattársak vagyunk. holnap lesz esedékes a harmadik találkozás. na most az a helyzet, hogy feszt csak összezavar a viselkedésével, már egyértelműen a tudtomra adta, hogy tetszek neki, de még nem történt semmi, csak flört, meg nagyon egyértelmű utalások, hogy megdugna. szexnél több nem lehetne, mert leszögezte, hogy nem akar távkapcsolatot. de mégis fura, mert egyszer látom rajta, hogy mennyire akarja (mármint a dugást), máskor meg ignorál, és bunkó, és ezzel már teljesen az idegeimre megy. eldöntöttem, hogy holnap én is ugyanolyan bunkó leszek vele, amilyen ő szokott lenni sokszor, és majd meglátjuk, akkor hogy viselkedik...de azért zavar össze, mert máskor viszont nagyon cuki, és alapvetően nagyon jó lelke van. múltkor is azt mondta, hogy féltékeny valakire miattam. és sokszor úgy beszél, mintha többet is érezne irántam, mint barátság, máskor meg semmi...vélemények?

2018. márc. 3. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szexet akar tőled. Döntsd el, hogy ez pálya-e neked, vagy sem.
2018. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ennél a kérdésnél nagyon fontos lehet a kor. De egyértelműen látszik hogy ő csak egy éjszakás kalandra vágyik. Szerintem ne add meg azt amit ő kíván. Mert lehet hogy rájön hogy mégis tetszel neki, és lehet akár kapcsolat is
2018. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!