Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legvékonyabb pénisz amivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legvékonyabb pénisz amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Csajok. Nektek szól, ha nem is mértétek van szemérzék, és nagyon viccest szerintem le is mértetek :)

Én is lány vagyok viszont én még 9.9 cm kerülettől nem láttam kisebbet azt muszáj voltam lemérni :D

Alig birtam visszatartani a röhögést, de amúgy sem élveztem.



2018. márc. 4. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Azért emiatt kinevetni valakit elég nagy bunkóság lett volna.
2018. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az mekkora,mint egy virsli?
2018. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Abban sem vagyok biztos, hogy lány vagy. Ha engem kinevettél volna, akkor biztosan egyből lelankadtam volna. Ha meg akartad volna mérni gúnyból, nevetve, akkor felpofoztalak volna elsőnek a farkam.mal, aztán egyet kézzel. A másik meg, hogy jól lehordtalak volna mindenféle ri..ncnak! Hogy téged már jó sok nagy f.asz szét..szhatott/jó sok járt a szádban, ha az enyémet kicsinek találod(még ha az is). Nem tehet arról, hogy így született. Övön aluli ilyen dologba bele kötni. Akkor a betegeket is csúfolod ezek alapján... látszik, hogy rosszul vagy megnevelve!

2018. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem első alkalomkor mértem le, de csak 1 hónapig voltam vele és az alatt az idő alatt lemértem :)
2018. márc. 4. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te egy ritka nagy surmó vagy 😊 sejtem milyen lehet a "hibátlan" tested 😂
2018. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Én gyakorin találkoztam az elmúlt napokban,kb ceruzavastag volt. Élőben nem volt alkalmam.
2018. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is kicsi. Kinevetsz miatta? Engem izgatna! :)
2018. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nevettem ki mert visszatartottam, és igen szakítottam vele a farka miatt, amit nem mondtam el neki de mit kezdjek ha nem élveztem? Nem élhetek örökké hazugságban.
2018. márc. 4. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Akarattyán a nudi strandon bámult meg szinte mindenki egy öreget,aki volt vagy 160 cm magas,50 kg,és a térdét verte a valóban ceruza vastagságú himbilimbije,aminek a végén egy pingpong labda nagyságú makkban végződött.
2018. márc. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet milliméter pontosan lemérni... 9,9 cm? Miért nem 10? Ez olyan mint amikor kiírják az árakat, hogy 9999 Ft, ami mégsem 10000?
2022. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!