Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk többségének szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többségének szerintetek bejön ha egy fiatalabb lánynak kidolgozott, kockás a hasa?

Figyelt kérdés

Vagy ebből lehet irigykedés,féltékenység is?Nem viszem túlzásba mint azok a lányok akiknek már nem csajos a külsejük hanem már fiús,az nagyon nem szép szerintem:S:)

Már jópár hónapja edzek,elég komolyan is veszem de azért túlzásba se viszem:)A vékony alkatom megmaradt de sikerült magamra szedni pár kiló izmot is,a hasam is kockásabb lett:)Csak kicsit kell odafigyelnem arra hogy mit kajálok:)Azért is kezdtem el edzeni a sport mellett mert nagyon vékonynak éreztem magam,most a 168-69 centimhez 51-52 kilóm van:)Szerintetek ez jó vagy kellene még erősödnöm?Képet szívesen mutatok magamról ha úgy egyszerűbb a válasz:)Persze csak annak akit érdekel:)


2018. márc. 4. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nekem nem...
2018. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem csodálom,hogy látszanak a kockáid..baromi vékony vagy.
2018. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Nekem visszataszító a kockás has nő esetében. Férfias egy nő nőies legyen! Ráadásul kockával a gyerekek játszanak
2018. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

17:33


Annyira vékony azért nem vagyok:)Meg nem is láttál engem akkor miből veszed ezt?:)


17:34


Egy sportos has is lehet épp elég csajos,az hogy neked mi a nőies jelző érdekes nem mondtad:)

2018. márc. 4. 17:37
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Biztos vagyok benne, hogy bejön a többségnek. Nekem tutira.

Függetlenül, hogy férfi vagy nő valaki egy dolog biztos.

Az izom jobban néz ki mint a zsír.


Képet szívesen fogadok :)

2018. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szintúgy kockahassal rendelkező pasiknak bejövős, az izmosaknak. A többieknek kisebbségi komplexust okozna
2018. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem olyan a tested mintha egy Schwarzenegger-testre egy Palvin Barbi fejet csavartak volna, szerintem nem kesz probléma. Képet nekem is küldhetsz. :D
2018. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Küldj fotókat :)
2018. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az ilyen nők. Nem szeretem ha egy lány hasán van felesleg. :D


25F

2018. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kép jöhet ide is! :)
2018. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!