Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A spermám átlátszó előnedvéhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermám átlátszó előnedvéhez van gusztusom, de a spermámhoz nem, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Amikor nem akarok elélvezni csupán felizgatom magam, 30percig izgalmi állapotba helyezem magam, majd nem csapom ki, csak megyek a dolgomra, előnedvet nyelek.


Valahogy kívánom az előnedvet, nyúlós, átlátszó, és felizgat, és édeskés, ám ha elélvezek és sperma jön, azt valahogy bár szeretném megkóstolni mégsincs gusztusom hozzá, így nem teszem.


Ti fiúk hogy vagytok ezzel?



2018. márc. 5. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden kamasz ugyanígy van vele...

Egyszer próbáld ki, hogy éppen a megállíthatatlansági pont előtt állsz meg, amikor elkezd jönni, de az ejakuláció megakad. Olyankor nem lesz taszító.

2018. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.

Ezt hogy lehet megállítani. Amikor már a megállíthatatlanság fázisban vagyok hiába elveszem a kezem és szorítom az izmaim, egy nagyobb lüktetés hatására kirobban mint valami láva. Többször is. Minden lüktetésnél jön a sperma.

2018. márc. 5. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
...mi problémád? Egyél előnedvet, ha akarod chipsre is kenheted, a spermáddal meg azt csinálsz, amit akarsz, nem? Dobd ki...
2018. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem a sperma állaga miatt van, hanem azért, mert ahogy elsülsz, lemegy a vágyad, elmegy a kedved, nem leszel már annyira kanos, kitisztul a fejed. Ez mindenkinél így van.

Hidd el, addig amíg áll a cerka és teljesen fel vagy húzva, addig azt nyelsz le amit csak tudsz, mert a fejed teljesen be van kattanva. Ahogy elsülsz hideg zuhany, és akkor már nem akarsz semmit a szádba rakni

2018. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
én mind2őt zabálni szoktam:D
2018. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ezért jó az, ha le tudod szopni magad, mert akkor mire elmegy a vágyad, már le is nyelheted. :) Én így szoktam legtöbbször. :)
2018. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt írtam, hogy előtte! Kicsit gyakorolj, fog az menni...
2018. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Az előnedv fincsi és izgató.

A spermámnak még a szaga is borzalmas, undorító, az íze meg még inkább.

De egy pohár borban azért simán felhajtom.


Volt egy csajom, aki viszont oda volt érte, azt mondta nagyon finom.

2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!