Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben más egy 18 éves puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más egy 18 éves puncija mint egy 30 éves nőjé?

Figyelt kérdés

Szóval előttem beszélt 2 pasi arról, hogy mennyiben más egy 18 éves puncija, sokkal jobb azt dugni. Nem csak szűkebb, de sokkal finomabb.

Tényleg ilyen sokat változik 10-20 év alatt a punci? Két nagyon jó nőről beszélünk, a 30 éves is jól tartja magát. Aki szült egy gyereket 30 éves korára annak milyen ott lent?



2018. márc. 5. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Aki szült annak tágabb lett a puncija ált. Én azt szeretem aki még nem szült de már nem szűz
2018. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Az interneten van egy nagyon jó kereső, ott még képeket is találsz a változásról.
2018. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Tizen huszon év körüli csaj bőre is hamvas alapból . Időseké ha nincs ápolva és szolizott meg égette a magát minden nyáron annak már a tapintása is rosszabb . A hüvely állapota izomzata is jobb a fiatalnak , első pár szexnél még eksztázisba jönnek élvezik . A gyakorlott érett nők már ezt nem hozzák ...
2018. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Mint mindenben, a fiatalok szebbek, hamvasabbak, izmosabbak, nem löttyedtek. Gondolom a hüvely izomzata is erösebb, szükebb. Mondom ezt 35 éves nöként, és magamon érzem a korral a változást. Ennek ellenére 8 évvel fiatalabb a párom, aki nem akar korban hozzáillő nöt, mert atok agyatlanok, hiába feszesebbek.
2018. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a színe változott, egyébként olyan külsőre, mint 18 évesen.

Van gyerekem is, viszont a páromnak állandóan kontrollálnia kell magát, hogy ne menjen el hamar, ugyanis borzaszótan szűk vagyok. Szőrtelenítek is odalent, ápolt vagyok.

De tény, hogy azért egy fiatalabb valóban hamvasabb, "babább" még.

2018. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem más,ez teljesen egyén függő.
2018. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

18 évesen még általában mindenki egészségesebb. 30 évesen már sokaknál kezdődnek a különböző egészségügyi gondok. Aki olyan életmódot folytat, annak igen hamar kezd ereszkedni a bőre, sokat veszíthetnek a szövetei a rugalmasságukból. És ugye minél egészségesebb valaki, annál finomabb az illata. Ha viszont odabent valahol már gondok vannak (vagy épp kezdődnek), az a test szagán is érződik. Ez a fő különbség a különböző korú nők között. Aki igazán egészséges és odafigyel az életmódjára, az 30 évesen is, és szülés(ek) után is simán felveszi a versenyt a fiatalabbakkal. De igen kevés ilyen ember van. És nemcsak a nők, hanem a férfiak sem jeleskednek az egészségük megőrzésében.

Azt meg ne felejtsük el, hogy egyéni adottság kérdése, hogy egy nő alapból szűkebb vagy tágabb. Aki eleve tág, az mindig az is marad, hacsak nem műtik szűkebbre. Aki meg szűk, az viszont tágabbá válhat, ha nem figyel oda az életmódjára.

2018. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan 17 éves lánnyal aki lazán vette az ökölszexet miközben nem tudott szorítani, de olyan 40-50+ -ossal is, aki elég gyorsan elvitt, olyan szűk volt... :) :) Nem kor, egyéni adottság kérdése. Fejleszthető a szűk-ség érzete gyakorlással, gésagolyókkal pl... :)
2018. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

megnézném én azt a férfit aki csukott szemmel megtudná különböztetni melyik a fiatalabb és melyik az idősebb pina? nem érhet hozzájuk a kezével,semmi mással a nőkhöz csak a farkával:D

Szerintem nemcsak a koron múlik ez,nem szült nők közül, lehet valaki 18 évesen is olyan tág mint egyház és 30 évesen is lehet nagyon szűk. Akkor a 40-50 közötti illetve a felettiekkel már nem is jó egyáltalán a szex?

2018. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
A különbség csak annyi, hogy 30 éves punci (általában) többet volt használva, mint egy 18 éves. Fiatal mindkettő még.
2018. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!