Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szeretkezésre készülök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezésre készülök egy prostival mire számítsak?

Figyelt kérdés
20 éves fiu vagyok és őszintén megmondom egy prostihoz készülök lebeszélést köszönöm nem kérek eldöntöttem mit akarok mostani lányok között... nah a lényeg első lesz nekem és egy prostival igen, igazán nem vágom hogy kell bánni elmondjam neki a helyzetet? valamint pár tippet adna pár tapasztalt férfi :D

2018. márc. 7. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem javaslom, hogy örömlányhoz menj első alkalommal, de úgy egyébként sem. Ha mégis elmész, húzz óvszert és mindent csak óvszerben...mondom mindent! Én szóltam. :)
2018. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszél meg vele az elképzeléseidet és ő úgy fog alkalmazkodni. Persze normális kereteken belül.

Az, hogy mire számíts, ha eltudsz lazulni és minden jól megy akkor egy (vagy több )remek kielégülésre.

2018. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
A szüzességedet veszi el,vagy csak a kíváncsiság hajt?
2018. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

"mondom mindent!"


Ja,csakis gumikesztyűben!:D

2018. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából egy barátnővel szeretném de olyan elvárások vannak egyszerűen nem találok barátnőt dolgozok és nem marad annyi időm csak hétvégén ilyenekre nem ilyen útszélihez akarok hanem lakásra menni óvszer nélkül meg sem gondolnám :D franciázásnál is kell vagy csak dugásnál ? válaszokat köszi :D
2018. márc. 7. 22:26
 6/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem dugtam még nőt szüzek voltak aztán nem mertek de előjáték ilyesmin már túl estem és párszor már történtek dolgok de az nem szóval igen szűz vagyok kíváncsi vagyok aztán 20 évesen egy lánnyal nem tudom mit kezdenék mikor még nincs semmi tapasztalatom
2018. márc. 7. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én biztosan nem nyalnék ki egy prostit.

Igaz én prostihoz sem mennék,meg tisztaságmániás is vagyok.


De ha petting volt már,akkor gondolom nem az orálisra vagy kíváncsi.


A többi mehet gumival:D

2018. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Mire számíthatsz? Kb 1-5 pecre, ha ez lesz az első :D
2018. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Sok jóra ne számíts. Ő hivatásból ezt csinálja minden nap, neki ez nem nagy dolog, neked igen. Folytatást nem akar majd, te lehet, hogy igen. Ő csak akkor, ha fizetsz, és az jó sokba kerülne. Mivel ez a munkája, az is lehet, nem lesz jó napja, kedvetlen lesz, türelmetlen, vagy mindenre azt mondja, hogy így nem jó, úgy nem jó.

Neki ez munka, neked élvezet, ő csak megjátssza az egészet. Teljesen más, mint egy olyannal, aki nem munkából teszi.

Meg hát ez is érdekes, akin naponta végigmennek, azzal kinek van kedve...


Szóval, ne számíts túl sok jóra. Leírtam, hogy miért.

2018. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:

No, a helyzetet elmondhatod neki. Szerintem, ami a lényeges: vigyél gumit, persze ő fog adni. Mosakodj le rendesen, borotvált fax előny. Aznap te legyél neki az első. Akkor is tág lesz picit, de annál jobb nem lesz. Ha kell, mondj neki néhány kedves szót, dícsérd meg. Nem lesz barátnő belőle, ne aggódj, viszont valamivel több kedve lesz szétrakni magát.


A szüzeknek a legtöbb prosti örül. Ha lehet, az extrákat előre beszéld le, tudakold meg, mert bizony kellemetlen lehet ott szembesülni vele, hogy pl egy natúr cumi plusz 3mátyás.


Kommunikálj vele, annak ellenére ne nézd le, hogy egy emberi ürítőhely.


28/F

2018. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!