Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz hogy lefeküdtem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy lefeküdtem az uncsitesómmal?

Figyelt kérdés

Egyikünknek sincs párja és eddig is jó viszonyban voltunk..

/L



2018. márc. 8. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi sok tudatlan embert. Régen is tudták, hogy nem jó a vérfertőzés. Azt is tudták, hogy mennyire közeli rokonság mennyire veszélyes. Nem csak régen, napjainkban is szokás bizonyos kultúrákban és etnikumoknál. Csak bizonyos kultúrákban lazábban álltak hozzá.

A vérfertőzés azért veszélyes, mert a génhibák és abból adódó betegségek nagyobb százalékban jönnek ki. Mert a 2 szülőtől kapod a géneket, kérdés melyik lesz a domináns. Lehet, hogy a domináns egészséges azon a szekvensen és nem lesz gond ha a másiknak ott probléma van. Rokonok között viszont lehet ugyan ott mind a kettőnek probléma van, mert hasonló a génállomány.

A ti estetekben 25%-ig azonos a génállományotok, mert másodfokú rokonok vagytok. Hogy melyik 25% azt nem lehet tudni. Nem feltétlen a nem túl előnyös részeknél egyeztek 25%-ban. Illetve bizonyos betegségeknél eleve nem ilyen tisztán működik, szóval egzakt számot nem lehet mondani, hogy mekkora a rizikófaktor, hogy baj lenne ha jönne egy gyerek. Bár ez nálatok nem merül fel.

Ugyanakkor azért mindenki érzi ebből, hogy nem helyes dolog. Mellesleg szerintem 10% esély egy betegségre már hatalmas kockázat, ha az ember gyerekéről van szó. Ugyanakkor a beltenyészetnek lehetnek kedvező és rossz hatásai is. Huzamosabb beltenyészetnél előfordulhat, hogy kitisztul a génállomány, mert ahol a betegségek ebből kijöttek, azok el is hullottak. Természetes szelekció. Viszont maradt annyi egyed, hogy tovább vigye a populációt, aminél már nagyon sok génhiba így kiszűrődött. Ilyen pl a mangalica. Embereknél meg a cigányok(bár a foghíjasság nem túl előnyös, de azzal együtt lehet élni és sok utódot lehet még attól felnevelni). De pl a zsidóknál azért vannak kifejezetten rájuk jellemző ilyen eredetű betegségek. Náluk ugye vallási eredetű oka van a másodfokú házasságnak.

De alapvetően rossz és nem helyes dolog és az emberek ezt mindig is tudták és kedves kérdező te is tudod. Ettől függetlenül, ahogy mondtad nem fog megismétlődni, szóval nem lesz ebből gond. Megtörtént, hibáztatok, túl kell lépni rajta

2018. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Te vagy tudatlan utolsó, nem 25% a közös gének aránya hanem 3/8, és nem 10% a megbetegedés valószínűsége hanem 1% alatti. És nem “bizonyos kultúrákban lazábban kezelték”, hanem az ÖSSZES kultúrában az unokatestvér-házasság volt az alapvető forma (olvass egy kis Bibliát, hogy is volt Ábrahám, Lót stb.).


Nem ártana tanulni egy kicsit, mielőtt okoskodni kezdesz.

2018. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem gáz,nem vagy ezzel egyedül.
2018. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudod én olvastam ténylegesen töviről-hegyire a bibliát és az 1-2. törvénykönyvnél és a számok könyvénél tiltva van még a nem vérrokon is. Pl apja ágyasa stb. Később Jozsue könyvénél lett újra engedve. A zsidó kultúrában később pedig azért lett szorgalmazva, mert az úr elrendelte elve, hogy a honfoglaláskor a törzsek arányában kell elosztani a földet. A föld és a vagyon a törzstől nem elidegeníthető. Persze senki se tudta már, hogy ki melyik törzsből való, de az elv megmaradt, hogy a vagyon maradjon a családban. A latinok pl nem nézték jó szemmel még az unokatestvér házasságot sem, de megengedték, annak ellenére, hogy kezdetben nagyon kicsi volt a populáció. Később meg plána. Szóval ilyet mondani, hogy az összes kultúrában így volt... Másrészt amit írtam se véletlen van így az olyan sokáig fennálló kultúrákban, hogy létre jöttek jellemző betegségek. Biztos azért, mert nincs rizikófaktor. Másrészt valóban nem 25% mert nagybátyjánál 25%. 12,5% unokatestvéreknél. Én nem írtam konkrét számot, hogy mekkora a rizikófaktor és írtam is miért. De genetikusok mondják, hogy átlag 3-4% nem 1%. De sokra kevesebb és van amire nagyobb. Pl cukorbetegségre már fiatalon is ajánlják a szűrést. Szóval továbbra is te vagy a tudatlan
2018. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Drazicc ***** válasza:
Akik vitatkoztok nem vagytok véletlenül unokatestvérek? mert akkor kipróbálhatnátok, és kiderülne az igazság
2018. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Hiába próbáljátok kimagyarázni, és helyénvalónak beállítani, normális ember ilyet akkor sem tesz.
2018. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Van pár lány unokatesóm és mind szép, de nem annyira hogy lefeküdjek valamelyikkel, de ha lenne egy olyan lány unokatesóm aki tetszik meg az esetem.. stb.. akkor szívesen lefeküdnék vele többször is. Nem tudom mért de engem ez a tesós téma izgat fel a legjobban. Kár hogy nincs tesóm XD
2018. márc. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 azért izgat a tesós téma, mert nincs tesód. :) Ha lenne, nem izgatna. Egyszerű biológia.


#14 versenghetünk még, ha szeretnél, én is olvastam a Bibliát jópárszor — héberül, arámul és görögül, kommentárokkal. Na és?

2018. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz,nekem is volt már ilyen.
2018. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!