Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap megyek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek prostihoz szűztelenítésre. Hogyan ne feszengjek a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Őt nem fogom annyira érdekelni, a fő hogy ápolt legyek... De mégis nagyon izgulok amiatt, hogy mit fog szólni a külsőmhöz, enyhénszólva nem vagyok egy jóképű gyerek.

Hogy érjem el azt a pszichés állapotot, hogy leszarjam, ne ezen járjon az eszem?

(Nincs lehetőségem sajnos most frontint bevenni, inni meg nem fogok mert az érződik, meg nem is bírom az alkoholt)



2018. márc. 8. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Én mondjuk nő vagyok de megpróbálok segíteni, ha már így döntöttél, hogy így veszíted el. Egyáltalán nem fogja érdekelni a külsőd, ha ápolt vagy. Nem fog vele foglalkozni és semmit nem fog rá mondani. Próbáld ezt sulykolni magadba, nem szépségversenyre mész.

Ráadásul biztos vagyok benne, hogy semmi baj a külsőddel, nem kell paráznod

2018. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
En ilyenen sose gondolkozom, nem ertem, hogy hogy lehet valaki ennyire onbizalomhianyos. Egyebkent mit varsz ettol? Majd ezutan te leszel a szuperkan vagy valami mas csudajo dolgot? Mert annyival leszel tobb, hogy latsz puncit eloben ha meg nem lattal es bedughatod a farkad. Jo erzes lesz, de tenyleg oda jo bedugni igazan akinek a gazdajaba szerelmes vagy. Ezt utolag fogod megtudni. Egyebkent jol valassz csajt, ha gondolod privatban elkuldheted a linkjet, hatha tudok velemenyt irni rola. :)
2018. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Szánalmas ez a prostizás.
2018. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Azért meg tudom érteni, főleg úgy a negyvenedik visszautasítás után.


24/F

2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
mondhatjátok, hogy szánalmas, bezzeg ha meglátnátok, ti is visszautasítanátok
2018. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

#5:

Igazad van. A sok vaginás meg az atom jóképű pasi tartja szánalmasnak.

2018. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ígyis-úgyis szánalmasnak néznek, de akkor már inkább jól érzem magam kicsit...

Annyi idős vagyok, hogy már családomnak kellend lennie, de nem hogy egy normális kapcsolatom nem volt, hanem még csak egy csók sem.

Pedig sokat próbálkoztam.

2018. márc. 8. 21:05
 8/22 A kérdező kommentje:
1. köszi, biztos igazad van... Csak attól félek, hogy én leszek a legalja az összes eddigi vendége közül.
2018. márc. 8. 21:07
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Attól,hogy bedugod egy büdös ku...ba,még nem lesz jobb.
2018. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne gondold. Az ilyen lányokat sok szutyok koszos tapló perverz agresszív félbolond megkörnyékezi, te meg ha előnytelen külsejű és félénk is vagy, de udvarias viselkedéssel ,a nagyon jó üzlet kategóriába esel neki.
2018. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!