Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők? Kérdés lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Baj ha szexnél hamar elélvezek, de utána még több menet van amiben már akár egy órát is bírom? Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szeretkeztünk. Az első menetben szinte egy perc alatt elélveztem de még utána 6-7 menetet nyomtunk le. Nagyon élvezte, és este már SMS-ben ismétlést kért minél hamarább. Nektek ez bejönne megfelelne? Nem gáz hogy az első nagyon rövid lenne? Kort írjatok.

2018. márc. 9. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejon ha a pasi nem adja fel azelso elvezes utan.
2018. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen partnerem, de engem nem zavart, sőt, még jobb is, hogy többször el tudott élvezni egymás után.


N

2018. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ilyen társat keresek!
2018. márc. 9. 12:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs senki sem aki szeretne komolyabban megismerkedni?
2018. márc. 24. 08:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihaltak a bevállalós csajok akik akarnak ismerkedni is?
2020. ápr. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!