Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők milyen gyakran -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők milyen gyakran - ha egyáltalán - vállaltok be egyéjszakás/rövid távú kalandokat?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2018. márc. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Sosem.

12L

2018. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát 12 évesen nem is ajánlatos, de nem is kéne a szexualitás témát olvasgatnod amúgy.
2018. márc. 10. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Sosem, mert számomra nem kielégítőek.

Az egyéjszakásoktól kb annyit várhatok, hogy reszelnek egy kicsit, 2 percen belül elmennek, majd megkérdezik, hogy én elmentem-e.

21/L

2018. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Max havi egy, csak buliból helyes pasival!

19L

2018. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyéjszakásokat nem, inkább hosszabb-rövidebb szexkapcsolatokat.
2018. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyéjszakásokat nem, viszont tartós szexkapcsolatom már volt. Jobb, mint a sima egyéjszakás, mert megbízol a partneredben, ott vagytok egymásnak, ha szexelni akartok, szóval nekem ez mindenképpen egy komfortosabb megoldás. :)35/N
2018. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Néha szoktam.Nincs időhöz,gyakorisághoz kötve,amikor a szituáció adja magát.Nyáron,nyaraláskor inkább jellemző. (kort nem írok és privátban sem kérek ajánlatokat)
2018. márc. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Eddig egy volt, kb 1 éve, nem vágyom az ismétlésre. Ez nem az én műfajom.

19/L

2018. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Az helyzettől is függ. Volt,hogy egy héten 3 pasi is nagyon bejött. De volt hogy hetekig senki. Általában olyan Havonta 1-2 a jellemző,inkább bulikbol vagy viszony.hu ról valaki. De volt több pár hónapos állandó szexpartner és mellette ha úgy adódott néha néha mással.

24/L

2018. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer volt olyan hogy nagyon kívántam a szexet, akkor reggel az első szimpi pasi tinderrol 1 óra múlva fent is volt nálam. Este egy szórakozóhelyen szedtem fel egy másikat akit haza is hoztam az éjszakát végig szexelni. Csak ekkor volt hogy 1 nap volt kettő alkalmi is. Egyebkent meg kb.heti 1-2. ha nincs pasim. Néha visszatérőek és újak is. Mikor hogy alakult. Kicsit néha hianyzik is az az időszak :D
2018. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!