Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves szűz lány vagyok. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bl998 kérdése:

18 éves szűz lány vagyok. A barátommal többször próbálkoztunk már a szexel. De amikor meg probál belém hatolni Nagyon erős fájdalmat érzek Help?

Figyelt kérdés
félig tudja csak be nyomni a péniszét ha meg próbálja tovább nyomni elviselhetetlen fájdalmat érzek az ujját már be nyomta teljesen de azt sem élvezem vérzést sem tapasztaltunk pedig úgy hallottam nem kell az egészet be nyomni hogy át szakadjon a szűzhártya kérlek adjatok valami tanácsot félünk hogy valami gond lehet velem?

2018. márc. 11. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt előtte petting, órás izgatás szájjal, nyelvvel?


Miért hüvellyel próbálkoztok elsőre, mikor a csikló ezerszer fontosabb... és segít nedvesedni, ellazulni...

2018. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Na meg remélem voltál már nőgyógyásznál.

A szexuális élet megkezdése előtt érdemes ellenőriztetni, minden oké-e. El kell mondani szűz vagy még.


Vagy legalább az első alkalmak után.

2018. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy felizgulva, amikor be akar hatolni? Mennyire vagy ellazult, mennyire vagy nedves? Mennyire akarod, hogy behatoljon? Te is akarod, nem csak ő?
2018. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásznál még nem voltam

Szoktunk előtte pettingelni meg szoktuk várni hogy fel izguljak kellő képpen a nedvesseggel sincs gond de amikor el kezdjük a behatolást és jön a fájdalom meg szűnik a nedvesség , igén enis szeretném már nagyon :(

2018. márc. 11. 17:07
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Elképzelhető, hogy a szokásosnál vastagabb a szűzhártyád. Vagy a fájdalomküszöböd alacsonyabb az átlagnál.:-) Menj el nőgyógyászhoz, mondd el a problémát, ha szükséges, ő egy fél perc alatt megoldja a problémát.
2018. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem előtte legyen meg a rendszeres petting (főként ujjazás, hogy egy kicsit tágulj)... nem tudom, mióta ismeritek, egymást, mióta vagytok együtt, mióta próbálkoztok, stb. Fontos, hogy meglegyen a bizalom, és hogy teljesen el tudd magad engedni vele.


25N

2018. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez a tag előbb férfi felhasználó névvel írta ki ugyanezt a kérdést, érdekes. :)
2018. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt volt egy idő mikor naponta próbáltuk de ő sem akart erőszakoskodni mert tényleg nagyon fáj az utolsó alkalommal sírtam is annyira fájt holnap kérek időpontot a nő gyogyaszhoz


Kedves utolsó válaszoló Igen a barátom profiljáBol raktam ki a kérdést de utána mikor írtál észre vettük hogy mutatja a nevét ezért is töröltem onnan és csinaltam magamnak is egyet :)

2018. márc. 11. 17:30
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Ezt nem hiszem mondjuk el... 3 év alatt még mindig itt tartotok?


Nem gondolkodtatok el, hogy valami nem oké?

2018. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Talán a vaginizmusnak nevezett, alapvetően lelki okra visszavezethető jelenségről van szó.
2018. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!